Športová preliezačka Tour Aventure Smoby so šmykľavkou a tunelom

Popis produktu

SMOBY detská preliezačka Tour Aventure  je dobrodružná športová veža so šmykľavkou, rebríkom a rozprávkovým tunelom. Detská preliezačka je vyrobená s dvojitou stenou, čo zabezpečuje pevnú a stabilnú stavbu. Časť na šmýkanie má dĺžku 160 cm. Výška veže je 120 cm, šírka 153 cm a dĺžka 320 cm. Z každej z troch strán má dieťa iné možnosti na vyliezanie podliezanie zliezanie a preliezanie. Táto krásna a praktická detská preliezačka ponúka veľmi veľa možností pohybovej aktivity a šantenia na preliezačke. Jednoduchým spôsobom rozvíja zručnosť a pohybovú šikovnosť dieťaťa.

Ideálna hračka pre dieťa na rozvoj svalstva, posilnenie stavby tela, ako aj duševného rozvoja, rozvahy, plánovania a presnosti dieťaťa. Preliezačka pre deti Tour Aventure je prevedená v krásnych odtieňoch svetlej zelenej farby konštrukcie doplnená o sýtočervenú kontrastnú farbu šmykľavky a tunela. Steny hračky chráni anti UV filter ktorý chráni povrch preliezačky pred účinkom slnečného žiarenia, a tak farby preliezačky pre deti nevyblednú, a dlhý čas zostanú ako nové. Vhodné pre deti už od 2 rokov, ktoré si pohybom a lezením posilňujú najmä chrbtové svalstvo, ale i celú pohybovú sústavu. Deti sa radi spúšťajú po šmykľavke a vyliezajú von cez tunel. Skáču, lezú, preliezajú či šmýkajú sa s radosťou.

Preliezačka pre deti je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, s pevnou konštrukciou. Rozmery produktu sú 320*153*120 cm a rozmery balenia sú 122*51*64 cm. Francúzska spoločnosť SMOBY je renomovaný európsky výrobca detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou a tak sú hračky kvalitné a bezpečné. Plastový materiál je pevný, no zároveň jemný a príjemný na dotyk. Steny preliezačky sú dvojité, čo detskej preliezačke Tour Aventure zaručuje stabilitu. Snom každého dieťaťa je mať takéto zábavné centrom, ozdobte svoju záhradu či dvor novou preliezačkou so šmykľavkou a s tunelom aj vy a splňte svojim ratolestiam ich najtajnejší sen.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery306*153*120 cm
Celková výška120 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.