Domček Macko Pú Smoby so šmykľavkou a hojdačkou od 24 mes

Popis produktu

Domček pre deti Disney Macko Pú s hojdačkou a šmykľavkou je krásny béžovo-zeleno-hnedý poschodový detský domček. Domček pre deti je kvalitný francúzsky výrobok značky Smoby, ktorá je zárukou kvality. Smoby je výrobcom kvalitných detských hračiek s dlhoročnou skúsenosťou. Outdoorová kolekcia Smoby je veľmi kreatívna a dizajnovaná v modernom a trendovom štýle. Je zárukou maximálneho komfortu pri hre. Domček pre deti je prevedený v motíve detskej horárne s motívom rozprávkového hrdinu Macka Pú. Dĺžka detského domčeka je 70 cm. Domček má dvere, ktoré sa otvárajú zvnútra a dvoje okenice. Keď sa odpojí šmykľavka, tak sa do domčeka vylieza po rebríku. Nakoľko výška prvého poschodia je len 45 cm, tak to zvládnu deti už od 2 rokov. Domček pre deti má kvalitné a odolné dvojité steny, čo zabezpečuje jeho vysokú odolnosť a zároveň bezpečnosť. Kvalitné a odolné plastové steny majú zaujímavé prvky a sú príjemné a zamatové na dotyk.

Do domčeka sa dá vyliezť aj po šmykľavke. Je to obľúbené lezenie malých detí. Výhodou domčeka je jeho komplexnosť, pričom spája šmykľavku a domček v jednom. Detský domček je vyvýšený, pod ním sa nachádza platforma, ktorú deti môžu podliezať alebo sa tam skrývať. Veľmi praktickým doplnkom domčeka pre deti je hojdačka, s pohodlným a bezpečným vyvýšeným sedadlom, ktoré sa dá zmeniť na obyčajné. Na detskom domčeku je integrovaná lavička. Je vhodný pre deti od 2 do 5 rokov. Pohodlne sa v domčeku zahrá 2 a viac detí. Domček pre deti je vyrobený z kvalitného a odolného plastu s anti UV filtrom, ktorý chráni plast pred vyblednutím od slnka, a preto farby detského domčeka zostanú trvácne. Rozmery domčeka pre deti sú 220*160*163 cm.​ Domček pre deti bude ozdobou vašej záhrady či dvora a prinesie množstvo zábavy pre vaše ratolesti. Domček sa stane súčasťou ich detstva. 

Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je, v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. 

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Vlastnosti

 • jedinečný domček do záhrady s rozprávkovým motívom
 • hojdačka s vyvýšeným sedadlom, ktoré možno odpojiť
 • so šmykľavkou, ktorá sa dá odpojiť
 • s lavičkou na boku
 • výška 1. poschodia 45 cm
 • maximálne stabilný  a bezpečný domček 
 • s dvojitými plastovými stenami
 • žiarivé farby chránené anti UV filtrom
 • zamatovo jemný plastový materiál
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 2 rokov

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery220*160*163 cm
Celková výška163 cm
Rozmery balenia120*39*180 cm
Hmotnosť44,60 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.