Upratovací vozík Rowenta Smoby s elektronickým vysávačom

Popis produktu

Smoby detský upratovací vozík s elektronickým vysávačom Rowenta je moderný upratovací vozík vhodný pre všetky deti vo veku od 3 rokov, ktoré chcú doma pomáhať. Upratovací vozík pre deti je vybavený detským elektronickým vysávačom Rowenta Artec II. Vysávač je na batérie a po zapnutí vydáva realistické zvuky, ktoré tak pripomínajú skutočný vysávač a vysávanie. Detský upratovací vozík spolu s elektronickým vysávačom Rowenta pre deti je vyrobený z odolných a kvalitných plastových materiálov, ktoré spĺňajú bezpečnostné štandardy a certifikáty kvality. Ich povrch je príjemný a zamatový na dotyk.

Detský upratovací vozík je ladený do bledomodrej farby a je tak vhodný nielen pre dievčatká, ale aj pre chlapčekov, ktorí chcú pomôcť pri domácich prácach. Upratovací vozík pre deti je vybavený 4 doplnkami, ktoré sú pri upratovaní najviac potrebné. Vysávač Rowenta Artec II pre deti má jednoduché ovládanie a vydáva zvuky ako skutočný vysávač. Je vybavený spínačom na zapnutie a vypnutie a je ladený do krásnej sýtej červenej farby. Vysávač má dve kolieska a jemné oblé tvary, vďaka čomu sa dá jednoducho ťahať. 

Upratovací vozík okrem vysávača pre deti tvorí aj zelená lopatka so zmetáčikom, ktoré sú zavesené na bočných stranách. Jeho súčasťou je aj veľká metla a prášok na čistenieUpratovací vozík pre deti je umiestnený na dvoch kolieskach, vďaka čomu je stabilný a dá sa s ním ľahko manipulovať. Firma Smoby je francúzska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá ponúka vysoko kvalitné a jedinečné modely hračiek pre vaše malé ratolesti. Smoby upratovací vozík s elektronickým vysávačom Rowenta Artec II je jednou z možností, ako u deti vytvoriť už od malička zmysel pre poriadok a čistotu. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*23*47 cm
Celková výška47 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.