Kozmetický stolík Minne 2v1 Smoby so stoličkou a 10 doplnkami

Popis produktu

Smoby kozmetický stolík so stoličkou 2v1 v krásnej ružovej farbe je celý ladený v motívoch rozprávkovej postavičky Minnie, známej ako priateľky Mickeyho Mouse z rozprávok od Walta Disneyho. Minnie je krásna šikovná myška a celý kozmetický stolík pre deti je plný jej veselých obrázkov a doplnkov. Kozmetický stolík Minnie má všestranné využitie a možno ho použiť aj ako kadernícky stolík. Vaše dievčatko si vďaka nemu môže otvoriť vlastný skrášľovací salón. Je prevedený v ružovej farbe, kombinovaný s bielou a sviežou zelenou farbou a oranžovými doplnkami. Detský kozmetický stolík so stoličkou je vyrobený z odolných a vysoko kvalitných plastových materiálov, ktoré sú zárukou bezpečnosti pre vaše deti. Francúzsky výrobca hračiek pre deti Smoby je renomovaná spoločnosť so zárukou dlhodobej a najvyššej kvality hračiek pre vaše malé ratolesti.

Výrobok splňa prísne európske kritéria pre bezpečnosť a kvalitu hračiek. S kozmetickým a kaderníckym stolíkom zároveň zažije vaše dievčatko veľké množstvo zábavy a bude si pripadať ako v rozprávke. Vďaka veľkému množstvu doplnkov sa s ním pohodlne zahrá jedno, ale aj viac detí. Rozmery kozmetického stolíka so stoličkou pre deti sú 46*28*83 cm. Produkt je určený hlavne pre dievčatká vo veku od 3 rokov. Detský kozmetický stolík bude vďaka svojej pestrosti a rozprávkovému dizajnu ozdobou každej dievčenskej izbyDetský kozmetický stolík je položený na pevnom a stabilnom podstavci ružovej farby. Kozmetický stolík je možné používať aj samostatne a dá sa jednoducho zložiť z podstavca a položiť na posteľ či na stôl. Minnie kozmetický stolík pre deti obsahuje veľké zrkadlo, na vrchu ktorého sa nachádza veľký obrázok tejto veselej myšky. Zrkadlo je nastaviteľné a dá sa vyklápať dopredu a dozadu. Je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, vďaka čomu je bezpečné aj pre 3 ročné dieťa.

Pod zrkadlom je vyklápací úložný priestor, do ktorého si vaša malá princezná môže odložiť drobné doplnky. Na pracovnej ploche kozmetického stolíka sa nachádza veľký obrázok vysmiatej Minnie, takže stolík pôsobí veľmi veselo a hravo. Po oboch stranách sú umiestnené malé pultíky, ktorých vrch sa dá odokryť a pod ním sa nachádza ďalší úložný priestor pre šperky. Zelený šuflíček je uzamykateľný a poskytuje ďalší úložný priestor na doplnky a cennosti. Súčasťou kozmetického setu pre deti je aj 10 doplnkov, ktoré vo výbave vašej malej princeznej nesmú chýbať. Doplnky tvora dva ružové flakóny na voňavku, oranžový set tvorený čelenkou do vlasov, prstienkom a hrebeňom. Ružový set obsahuje náhrdelník, náramok na ruku, dva ružové prstienky a sponu do vlasov. Všetky doplnky spolu krásne ladia. K detskému kozmetickému setu patrí aj ružovo-zelená stolička

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery46*28*83 cm
Celková výška83 cm
Rozmery balenia59*18*64 cm
Hmotnosť2,94 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.