Trojkolka Leonardo smarTrike zelená od 10 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti SMART TRIKE Leonardo je vhodná pre deti už od 10 mesiacov. Rastie spolu s dieťaťom, a jednoduchým spôsobom sa dá modifikovať podľa potrieb, a veku vášho dieťaťa. Detská trojkolka je ľahko ovládateľná vďaka teleskopickej nastaviteľnej a odnímateľnej tyči s praktickou rúčkou. Predné koliesko sa dá prepnúť do voľnobehu. Na rúčke má rodič k dispozícii textilnú tašku na odkladanie potrebných vecí. Trojkolka pre deti má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s odolnými plastmi.Na volante je elektornická hračka- mobil so zvukom a košík na fľašu. Kolesá sú gumové a protišmykové. Trojkolka má 3-bodový bezpečnostný pás v tvare Y s mäkkými vypchávkami na ramenách a okolo celého dieťaťa.

Riadidlá trojkolky obsahujú praktickú poistku, pomocou ktorej rodič ovláda smer jazdy. Ergonomicky riešená dlhá chrbtová opierka, ktorá zabezpečuje zdravé držanie tela, a pritom pohodlné sedenie aj dlhšiu dobu. Na vrchu je zakončená opierkou na hlavičku, aby hlavička dieťaťa mala jemnú a pritom pevnú oporu v každej pozícii. Je praktická a v prvých mesiacoch rodičovi slúži ako kočík. Tienidlo proti slnku s krásnym vzorom chráni dieťa pred slnečným UV žiarením. Dvojitý systém protišmykových stúpačiek a pedálov je skvelý spôsob, ako zoznámiť malé dieťa s jazdou na trojkolke. V zadnej časti má trojkolka vyklápací kôš ktorý slúži ako úložný priestor a neskôr poslúži na hranie. 

Press-out spojka na prednom kolese zabraňuje otáčaniu pedálov, keď rodič ovláda predné koleso. Detská trojkolka je prevedená v krásnej zeleno-čiernej farebnej kombinácii, ktorá je vhodná pre dievčatko i chlapčeka. SMART TRIKE je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SMART TRIKE je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.