Trojkolka Plus Fresh smarTrike zeleno-fialová od 10 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti SMART TRIKE Plus Fresh je presne tou trojkolkou ktorú ste hľadali. Je štýlová a má množstvo užitočných funkcií. Tak ako všetky trojkolky od výrobcu SMART TRIKE sú navrhnuté tak, aby rástli s vaším dieťaťom, aj trojkolka Plus Fresh je plne prispôsobivá požiadavkám a veku vašej ratolesti. Výhodou trojkolky pre deti SMART TRIKE Plus Fresh je jej bezpečnosť. Sedadlo má bezpečnostný pás a podporné ochranné pásy na zaručenie čo najväčšej bezpečnosti vášho dieťaťa. Trojkolka má opierku na hlavu, ktorú dieťa využije v prvých mesiacoch jazdenia. Je vhodná pre deti od 10 mesiacovdo 3 rokov. Riadidlá trojkolky obsahujú poistku, pomocou ktorej rodič riadi smer jazdy dieťaťa.

Praktické tienidlo chráni dieťa pred nebezpečným ÚV žiarením. Trojkolka pre deti má krásne prevedenie v príjemnom odtieni zelenej a fialovej, ktoré je vhodné hlavne pre dievčatká. Trojkolka sa stane vašim pomocníkom a dopravným prostriedkom. Je vyrobená z kvalitných materiálov, má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s odolnými plastami. Trojkolka pre deti vám bude slúžiť dlhé roky. Kolesá sú gumové. Pedále sú protišmykové.

Komfortné sedenie zaručuje aj hrazda okolo pásu a nastaviteľné operadlo. K ďalším doplnkom patria aj skladacie stúpačky a snímateľná opierka nôh pre najmenšie deti. Veľmi praktická je teleskopická rodičovská vodiaca , ktorou rodič pohodlne koriguje smer a rýchlosť jazdy svojej ratolesti. Doplnkom trojkolky pre deti je praktická rodičovská taška umiestnená na rúčke. Nakladacia korba trojkolky poslúži pri hrách vašej ratolesti s kamarátmi.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.