Slnečné okuliare pre deti Beaba Baby L Black od 4-6 rokov čierne

Popis produktu

Slnečné okuliare Baby L Black z dielne francúzskej značky Beaba sú navrhnuté špeciálne pre malé deti a ich potreby. S nadčasovými okuliarmi v kultovom a obľúbenom tvare panto si vaše deti užijú teplé slnečné lúče naplno a bez obmedzení. Vďaka maximálnej ochrane UV filtra 3. kategórie sú tieto štýlové okuliare vhodné pre deti od 4 rokov. Okuliare s okrúhlym tvarom majú nadčasový dizajn a sú vhodné pre chlapcov aj dievčatá. Sú veľmi pohodlné a vaše deti si ich zamilujú aj vďaka 360° ohýbateľnej bočnici, vďaka ktorej si ich budú vedieť založiť nielen za uši, ale aj na uši. Pružný a na dotyk príjemný materiál dokonale kopíruje detskú hlavičku a deti netlačí ani za ušami, ani na koreni nosa.

Slnečné okuliare Beaba z jedinečnej kolekcie venovanej deťom sú určené pre deti od 4 do 6 rokov. Čierne okuliare sú navrhnuté v spolupráci s očnými optikmi, oftalmológmi a dokonca aj chiropraktikmi a deťom poskytujú maximálnu ochranu počas chvíľ strávených na slnku. Slnečné okuliare v čiernej farbe sú ako stvorené pre malé deti - perfektne sadnú na detskú tváričku, netlačia ich a neprekážajú v hre. Sklá okuliarov sú tmavé a nerozbitné, takže sú vhodné na pláž aj do hôr. Súčasťou balenia je aj praktické puzdro s krásnym dizajnom, ochranné vrecko z mikrovlákna a elastická gumička s klipom, vďaka ktorej budú okuliare na hlavičke dieťaťa lepšie držať.

Obľúbená francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Výrobky francúzskej značky Beaba si pochvaľujú rodičia po celom svete a produkty Beaba sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Vlastnosti

  • slnečné okuliare Beaba
  • pre deti od 4 do 6 rokov
  • UV filter 3. kategórie
  • nerozbitné tmavé sklá
  • s puzdrom a ochranným vreckom
  • kvalitný produkt Beaba
  • vyrobené vo Francúzsku
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery12*4*4 cm
Rozmery balenia14*6*5 cm
MechanickéSS2023 vozík ECO1479
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť23 g
NoteUV 3
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.