Set stavebnice Peppa Pig PlayBIG BLOXX 4 druhy s figúrkami od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Set 4 stavebníc PlayBIG Bloxx Peppa Pig je fantastická sada stavebníc pre všetky deti od 18 mesiacov. Rozprávkový motív prasiatka menom Peppa, ktoré najmenšie deti zabáva v televízii už niekoľko rokov zaručí, že tieto rozprávkové skladačky bude milovať každý malý chlapček aj dievčatko. Z kúskov skladačky sa dajú postaviť stavebnice s rozličným miestami, kde Peppa Pig rád trávi čas s rodinkou. Stavebnica pre deti je vyhotovená z kvalitných materiálov, jednotlivé kocky do seba bez problémov zapadajú, deti môžu svoje stavby a výtvory obmieňať. V stavebnici sú 4 figúrky. Najlepšie na detskej stavebnici BIG je to, že je kompatibilná s kockami Lego, teda vaše deti si ich môžu skombinovať a poskladať stavby od výmyslu sveta.

Detské stavebnice Lego či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Zakúpte teda túto skvelú sadu stavebníc svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu bezpečných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá presne ako v prvý deň. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery21*18*12 cm
Rozmery balenia40*30*25 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,2 kg
Note4 x set
Farbazelená
Set produktovÁno
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné