Set šmykľavka Toboggan KS Smoby s dĺžkou 150 cm a vozík na ťahanie, plechovková pyramída od 24 mes

Popis produktu

Ak hľadáte kvalitné a pritom zábavné detské hračky, ste na správnom mieste. V tomto sete vám ponúkame kvalitné hračky od francúzskych výrobcov: šmykľavku s toboganom KSvozík s vedro setom, krhličkou a plechovkovú pyramídu. Hračky sa k sebe výborne hodia, sú vhodné na hru viacerých detí a spolu sú v akciovej cene.

Šmykľavka Tobbogan KS Smoby s dĺžkou 150 cm od 24 mes

Detská šmykľavka Toboggan KS je jedinečná šmykľavka pre deti, ktorá má možnosť napojenia na vodu. Šmykľavka a tobogan v jednom je vhodná pre deti od 2 rokov. Detská šmykľavka má plochu na šmýkanie dlhú 150 cm, nosnosť je 50 kg. Šmykľavka na záhradu je vyrobená zo zamatovo jemného plastu. Šmykľavka je navyše posilnená plastovou oporou v strede šmykľavky.

  • šmykľavka s toboganom
  • nosnosť 50 kg
  • hmotnosť balenia 8 kg
  • dĺžka plochy na šmýkanie 150 cm
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • na každú záhradu alebo dvor

Detský vozík na ťahanie Écoiffier s vedro setom a krhličkou od 18 mesiacov

Vozík pre deti Écoiffier je nádherný vozík na hry v záhrade vhodný pre najmenšie deti od 18 mesiacov. Súčasťou balenia je aj plastový set pre deti do piesku. Detský set do piesku obsahuje vedierko, sitko, krhlu, hrable, lopatku a formičku. Okrem vedro setu sa na vozíku nachádza aj pestrofarebné autíčko vhodné na veselé hry v piesku, v záhrade alebo hocikde inde. Vozík pre deti je vhodný od 18 mesiacov. Je vyrobený z kvalitného plastového materiálu. Vo vozíku si deti môžu prevážať svoje najobľúbenejšie hračky, stavebný materiál v podobe piesku alebo pomáhať rodičom v záhrade prenášaním kvietkov a iného náradia. Rozmery vozíka pre deti sú 70*20*21 cm.

Športová hra Plechovková pyramída Écoiffier od 18 mes

Detská hra Plechovková pyramída je zábavná hračka pre všetky deti od 18 mesiacov. Jej pravidlá sú veľmi jednoduché: deti si z 10 plechoviek postavia pyramídu a snažia sa ju zhodiť pomocou 2 loptičiek. Ten, kto pyramídu zhodí čo najmenším počtom úderov je víťazom. Plechovky sú očíslované číslami 1-10 a majú žiarivé farby. Hra s plechovkami je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Hračky Smoby a Écoiffier majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako prevencia pred zranením najmenších detí. Cenovo výhodný set hračiek je zárukou skvelej zábavy pre deti, ktoré sa rady hrajú vonku alebo obľubujú športové hry. Sú odrazom francúzskej kvality a dizajnu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozmery balenia119*25*44 cm
Celková dĺžka159 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,5 kg / 8,0 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné