Set pieskovisko BIG s krycou plachtou a bager so sedadlom a nákladné auto od 12 mes

Popis produktu

Set pieskovisko BIG s krycou plachtou bager so sedadlom a nákladným autom je ako stvorený pre pre deti od 12 mesiacov, ktoré túžia po pekných záhradných hračkách. Set hračiek môžete získať za zníženú cenu, vďaka ktorej ušetríte viac, ako pri kúpe hračiek samostatne. Hračky v sete spolu pekne ladia, sú vyhotovené z kvalitných materiálov a ozdobia každý dvor a záhradu. Hračky od nemeckého výrobcu BIG vydržia vašim deťom skutočne dlhý čas.

Detské pieskovisko BIG s krycou plachtou od 12 mesiacov farebné

Pieskovisko nemeckého výrobcu BIG pojme až 200 kg piesku, čím sa stáva najväčším detským pieskoviskom v našej ponuke. Pieskovisko je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade, ak ho chcete presunúť na iné miesto, môžete ho opäť rýchlo rozložiť. Detské pieskovisko pozostáva z pestrofarebných plastových brvien a je v tvare klasického štvorca. Súčasťou detského pieskoviska je pevná krycia plachta, ktorá bráni prieniku vody a nečistôt do pieskoviska.

Vlastnosti

 • zmestí sa doň až 200 kg piesku
 • tvar štvorca s vonkajšími rozmermi 152*152*24 cm
 • vnútorné rozmery pieskoviska sú 120*120 cm
 • pre deti od 12 mesiacov
 • pevná krycia plachta bráni prieniku vody a nečistôt
 • oblé hrany zaručujú bezpečnosť
 • vďaka UV stabilizátorom farby nevyblednú

Bager pre deti Maxi Power BIG so sedadlom

BIG Maxi Power bager je hračka vhodná pre chlapcov od 3 rokov. Bager má gumené kolesá, vďaka ktorým bude vaša podlaha v bezpečí a nemusíte sa obávať škrabancov. Robustný pracovný bager je vybavený sedačkou s nosnosťou 50 kg, na ktorej dieťa pohodlne sedí. Detský bager je dlhý až 73 cm a pri sedení sa dieťa môže otáčať ľubovoľne do všetkých smerov. Bager pre deti v žltom prevedení je vyrobený v Nemecku z kvalitného a bezpečného plastu. 

Detský maxi bager BIG v žltom farebnom prevedení je chránený UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Pomocou kľuky dieťa ovláda pohyb ramena s lyžicou s veľkým objemom. Rozmery bagra sú 73*32*30 cm. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Detské nákladné auto Maxi Power BIG od 2 rokov

BIG maxi nákladné auto je hračka vhodná pre chlapcov od 2 rokov. Detské nákladné auto v atraktívnom žltom prevedení je vyrobené z kvalitného a odolného plastu v Nemecku. Pracovný voz má gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Robustné pracovné auto je vybavené veľkou korbou s objemom 4,2 l a nosnosťou až 25 kg. Detský nákladiak je dlhý až 46 cm. 

Auto sa dá v prípade znečistenia veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo stále hrať s čistou hračkou. Jednoduchým naklonením korby sa prepravovaný materiál vysype. Aby pri preprave nedošlo k strate nákladu, korba sa dá zaistiť. Detský maxi nákladiak BIG je chránený UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď sa bude používať vonku v pieskovisku. Výrobca poskytuje nadštandardnú záruku až 3 roky.

Vlastnosti

 • pre deti od 2 rokov
 • nemecká kvalita a dizajn
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • neobsahuje malé časti ani ostré hrany
 • kvalitný materiál a prepracované detaily
 • UV filter chráni hračky proti vyblednutiu

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery152*152*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia138*26*50 cm
Celková dĺžka152 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné