Set parný varič a mixér Babycook® Solo white silver Beaba + darček 2 dózy na jedlo z kvalitného skla fľaštička s uzáverom a sada 4 tréningových lyžičiek od 0 mesiacov

Popis produktu

Set dojčenských potrieb renomovanej francúzskej značky Beaba pozostáva z parného variča a mixéra Babycook®, 2 sklenených dóz na jedlo, fľaštičky z uzáverom a 4 tréningových lyžičiek. Tento bohatý set kuchynských pomocníkov vás poteší nielen prvotriednou francúzskou kvalitou, ale najmä atraktívnou cenou. Set pomôcok na kŕmenie Beaba vám tak pomôže ušetriť nielen peniaze, ale najmä čas, ktorý je pri bábätku drahocenný a nenahraditeľný.

Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo bielo-strieborný

Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo v dizajnovom prevední bielej a striebornej farby sa okamžite stane nerozlučným pomocníkom vo vašej kuchyni. Vďaka nemu vašim deťom rýchlo a jednoducho pripravíte chutné kaše, ale aj náročnejšie jedlá pre väčších maškrtníkov. Kašičky uvarené v Beaba Babycook® Solo sú vhodné na prikrmovanie detí od prvých mesiacov po narodení a používanie parného variča a mixéra Beaba je veľmi jednoduché a rýchle. Jedlo je vo variči Beaba Babycook® Solo pripravované na pare a nestráca tak vitamíny a výživné látky dôležité pre správny rast vášho bábätka.

Kvalitné nože s cyklónovým efektom dôkladne rozmixujú ovocie a zeleninu a konzistenciu kaše prispôsobia veku dieťatka a jeho zúbkom. Celá príprava a samotné parenie a mixovanie vám nezaberie viac ako 15 minút. Beaba Babycook® Solo parný varič a mixér jedlo uvarí na pare, rozmixuje, rozmrazí a ohreje. Vďaka veľkému objemu nádoby až 1100 ml si môžete na jeden raz pripraviť viac porcií pre vaše deti, ktoré uskladníte do chladničky alebo mrazničky. Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo sa veľmi ľahko čistí a rýchlo je pripravený na ďalšie použitie.

Sada dvoch dóz na jedlo Beaba z kvalitného skla

Dve dózy na jedlo zo skla Beaba sú vyrobené z vysokokvalitného skla, ktoré zvládne aj zmeny teplôt, takže ich môžete zmraziť v mrazničke alebo ohriať v mikrovlnke. Dózy sú vhodné aj do sterilizátora a kvalitné pružné viečko neprepustí žiadnu arómu alebo chuť. Dózy majú objem 150 ml a 250 ml, takže sú ako stvorené na uskladnenie väčších porcií jedla. Na skle oboch dóz je praktická odmerka, ktorú využijete aj pri pečení a varení a zároveň budete stále vedieť, koľko jedla ste do dózy uskladnili.

Flaštička s uzáverom BabySqueez' 2v1 pre kašičky

Fľaštička s uzáverom Beaba BabySqueez' 2v1 predstavuje praktickú fľaštičku pre deti, ktoré už papajú príkrmy v podobe kašičiek. Táto fľaštička s objemom 180 ml je vyrobená z kvalitného silikónu, vďaka čomu je mäkká a deti si papanie z nej užívajú nielen doma, ale najmä na cestách. Fľaška BabySqueez' 2v1 v krásnej modrej farbe prichádza s dvomi cumlíkmi. Prvý je silikónový a je určený pre detičky už od 6 mesiacov, druhý nástavec na pitie je pevný a je vhodný pre deti staršie ako 12 mesiacov.

Sada 4 tréningových lyžičiek Training Spoon 2nd age

Sada lyžičiek zo silikónu Beaba Training Spoon 2nd age je vhodná pre všetky detičky od 8 mesiacov. Tieto silikónové lyžičky sú ako stvorené na prechod od dojčenia k jedeniu lyžicou. Lyžičky Beaba 2nd age sú vyrobené z extra ohybného a zdraviu neškodného silikónu, do ktorého môžu deti bez obáv hrýzť. Lyžičky Beaba majú dlhú ergonomicky tvarovanú rúčku a deti sa s nimi naučia jesť skôr ako s obyčajnou jedálenskou lyžicou.

Beaba je značka, ktorá pochádza z Francúzska a už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi revolučné pomôcky. Dizajnéri značky Beaba si dávajú záležať na tom, aby boli ich produkty najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú inovatívne a zároveň jednoduché na použitie. Francúzsky výrobca Beaba získal od začiatku svojej pôsobnosti množstvo ocenení od odborných porôt, ale aj od spokojných rodičov a rovnaký pocit prinesie aj vám a vašim deťom.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery24*18*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia28*20*25 cm
ElektronickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,8 kg
Objem L1100 ml
Farbabiela
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.