Set parný varič a mixér Babycook Solo Rose Gold Beaba limitovaná edícia a darček odkvapávač dojčenských fliaš Strom od 0 mes

Popis produktu

Hľadáte do svojej domácnosti pomocníkov k vašim bábätkám už od narodenia? Ak áno, určite sa potešíte modernému setu setu doplnkov za zvýhodnenú cenu, v ktorom nájdete parný varič a mixér Babycook® Solo v limitovanej edícii a ako darček odkvapkávač dojčenských fliaš, vďaka ktorým bude starostlivosť o vaše bábätko ešte jednoduchšia. Príprava jedla a kŕmenie bábätiek si vyžaduje najvyššiu kvalitu a zdravotnú nezávadnosť produktov, ktorú značka Beaba vo svojich produktoch bez problémov spĺňa. Limitované edície produktov tejto značky v sebe skrývajú inovatívny francúzsky dizajn a ich prednosti oceňujú nielen spokojní rodičia, ale aj odborné poroty.

Parný varič a mixér Babycook® Solo Rose Gold Beaba limitovaná edícia ružový 

Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo z limitovanej edície je dokonalým pomocníkom každej domácnosti s dieťatkom. Práve vďaka nemu vašim deťom rýchlo a jednoducho pripravíte chutné kaše od výmyslu sveta. Prvotriedna francúzska kvalita a moderný dizajn značky Beaba perfektne zapadne do každej modernej kuchyne, nehovoriac o stále populárnejšej rose gold farbe, ktorou sa tento parný varič pýši. Kašičky uvarené v Beaba Babycook® Solo sú vhodné na prikrmovanie detí od prvých mesiacov po narodení. Používanie parného variča a mixéra Beaba je veľmi jednoduché, rýchle a ušetrí vám veľa času, ktorý môžete venovať vašim deťom. Jedlo je vo variči Beaba Babycook® Solo pripravované na pare a nestráca tak vitamíny a výživné látky dôležité pre správny rast vášho bábätka.

Vlastnosti

 • jednoduchá a rýchla príprava jedla
 • šetrné varenie na pare a rýchle mixovanie
 • jedlo uvarí, ohreje, rozmixuje a rozmrazí
 • vhodné na prípravu kaší pre najmenšie deti
 • atraktívny a moderný francúzsky dizajn
 • limitovaná edícia a rose gold farba
 • prvotriedna francúzska kvalita

Odkvapkávač dojčenských fliaš Strom Beaba oranžový

Odkvapkávač dojčenských fliaš Beaba je odkvapkávač na dojčenské fľaše a vrchnáky s cumlíkmi v oranžovej farbe. Na odkvapkávači môžete sušiť až 6 fliaš a okrem toho aj cumlíky či vrchnáky. Odkvapkávač v oranžovej farbe má rôzne dlhé držiaky vhodné pre všetky typy fliaš Beaba, vrchnáky a cumlíky, vďaka čomu pripomína strom s konármi. Odkvapkávač Beaba má samostatnú nádobu na prebytočnú vodu, ktorú ľahko kedykoľvek vylejete. Moderný dizajn odkvapkávača zaručí, že fľaše sa rýchlo vysušia. Odkvapkávač môžete umývať aj v umývačke riadu.

Vlastnosti

 • odkvapkávač na fľaše
 • na 6 fliaš a cumlíkov
 • moderný francúzsky dizajn
 • vysokokvalitný výrobok

Značka Beaba pochádza z Francúzska a už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi revolučné pomôcky od varičov až po slnečné okuliare pre deti. Dizajnéri značky Beaba si dávajú záležať na tom, aby boli ich produkty najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú inovatívne a zároveň jednoduché na použitie. Francúzsky výrobca Beaba získal od začiatku svojej pôsobnosti množstvo ocenení od odborných porôt, ale aj od spokojných rodičov a rovnaký pocit prinesie aj vám a vašim deťom.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery24*18*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia28*20*25 cm
ElektronickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,8 kg
Objem L1100 ml
Farbaružová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné