Set odrážadlo New Bobby BIG s klaksónom a prívesný vozík od 12 mes

Popis produktu

Vyberte si set hračiek BIG, ktorý vám ponúkame za zvýhodnenú cenu. Nájdete v ňom detské odrážadlo New Bobby a prívesný vozík, ktorý sa k nemu dokonale hodí. Hračky v sete sú vhodné pre deti od 12 mesiacov. Sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý obsahuje UV ochranu pred slnečným žiarením.

Odrážadlo New Bobby BIG s kalksónom od 12 mesiacov tyrkysové

Autíčko New Bobby je vhodné pre deti od 12 mesiacov do 3rokov. Jeho nosnosť je až 50 kg. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom, má vôľu do strán 30°. Pod volantom sa nachádza malá skrýša na sladkosti, do ktorej sa vkladajú doplnky značky BIG - elektrický štartér, maják, elektrický klaksón a pod. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou.

Kolieska odrážadla New Bobby majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny. Sedačka na odrážadle BIG má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke.

Prívesný vozík hranatý BIG šedý k odrážadlám New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 mes

Prívesný vozík BIG Bobby Caddy je možné skombinovať so všetkými odrážadlami BIG Bobby Cars - New, Classic, Scooter, Neo a Next. Prívesný vozík je vhodný pre deti od 12 mesiacov a je vyhotovený v šedo-zelenej farebnej kombinácii. Kvalitná konštrukcia a robustné vyhotovenie tohto hranatého prívesného vozíka značky BIG zaručujú jeho vysokú nosnosť - až 25 kg. Vďaka tomu môže dieťa  v prívesnom vozíku odviezť mamičke nákup z obchodu, previesť piesok, alebo voziť svojho štvornohého priateľa. Zadná stena vozíka sa dá otvárať, ako na skutočnom vozíku, a preto táto skvelá hračka spraví z každého dieťaťa skúseného šoféra. Vozík sa k odrážadlu upevňuje pomocou istiaceho čapu. 

Povrch prívesného vozíka je chránený UV stabilizátormi, takže si zachová svoje krásne farby aj po dlhom čase. Použité, zdravotné neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú vysokú stabilitu vozíka Bobby Caddy a jeho bezpečnosť voči deťom.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý produkuje vysokokvalitné, bezpečné a originálne detské hračky hlavne z plastových materiálov. BIG poskytuje na svoje výrobky nadštandardnú záruku 3 roky. Zvýhodnená sada hračiek BIG poteší vaše ratolesti a aj vašu peňaženku.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
Celková dĺžka57 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,4 kg
Nosnosť50 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha