Set odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci sa a stavebnica Garáž F1 od 12 mes

Popis produktu

Set pre najmenšie deti tvoria jedinečné hračky vhodné pre deti od 12 mesiacov. Je to krásne rozprávkové odrážadlo Medveďstavebnica Rýchle Autá Abrick. Hračky pochádzajú od kvalitných francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier. Odrážadlo a skákadlo v jednom v podobe medvedíka z rozprávky Máša a medveď a stavebnica pre milovníkov autíčok spolu dokonalú sadu hračiek. My vám ju ponúkame vo výhodnej cene, ktorá poteší vaše deti aj peňaženku.

Odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci od 12 mesiacov

Odrážadlo Medveď 2v1 je zároveň zábavným skákadlom pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov, ktorí milujú pohyb a zábavu. Unikátna hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby sa dá využiť hneď dvomi spôsobmi ako odrážadlo a tiež ako hopsadlo na skákanie. Hnedý medveď z rozprávky Máša a medveď tak prináša deťom veľa zábavy, pohyb a herných podnetov. Rozmery skákajúceho medveďa Smoby a odrážadla v jednom sú 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po zložení medvedíka z tyče sa hračka na skákanie premení na krásne odrážadlo pre deti, keďže žlté labky rozprávkového medveďa sú zároveň kolieskami. Jazdu na originálnom rozprávkovom odrážadle si deti užijú nielen doma, ale i vonku. Dieťatko sa pohybuje odrážaním nôh od zeme, čím sa posilňuje svalstvo na nohách, rozvíja sa aj jemná motorika detí. Pre bezpečnú jazdu sa môže pridŕžať zelenej rukoväte. Sedadlo odrážadla Máša a medveď je ergonomicky tvarované pre komfortné sedenie. 

Detská stavebnica Garáž F1 Abrick Écoiffier s pretekárskou dráhou a 4 autíčkami od 18 mesiacov

Detská stavebnica Abrick Garáž F1 je určená pre všetkých malých milovníkov áut a pretekov. Stavebnica zo sady Abrick je krásnym darčekom pre chlapcov od 18 mesiacov.  Stavebnica pre deti s pretekárskou dráhou obsahuje všetko, čo potrebujú k pretekom formulí patrí. Garáž F1 má 3 podlažia, ktoré sú prepojené mechanicky ovládaným výťahom. Z každého podlažia zároveň vedie samostatne vybudovaná cesta, po ktorej sa autíčka spúšťajú cez zákruty dolu. Na preteky sú pripravené 4 pretekárske autíčka vo farbách červenej, oranžovej a zelenej.

Funkčná garáž F1, 4 farebné autíčka, pretekárska autodráha, kamera, ktorá sníma preteky, pretekárske vlajky, cieľová rovinka, lampa a ďalšie doplnky robia z detskej stavebnice Abrick dokonalú hračku. Všetky stavebné dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick. Dieliky sa ľahko skladajú a zároveň ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice pre deti sú 64*34*32 cm.

Smoby a Écoiffierfrancúzski výrobcovia kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Écoiffier ponúka kvalitné hračky v rozumnej cene. Farby na plastových hračkách podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Potešte svojich drobcov súpravou krásnych a kvalitných hračiek Smoby a Écoiffier vo výhodnej cene.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*27*44 cm
Celková výška55 cm
Celková dĺžka50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.