Set odrážadlo auto Bobby Classic Police BIG so zvukom a svetlom a prívesný vozík od 12 mes

Popis produktu

Vyberte si set fantastických hračiek nemeckého pôvodu: detské odrážadlo Bobby Classsic Police s klaksónom a modrý vozík na rôzny náklad. Produkty v sete vám ponúkame za zvýhodnenú cenu a sú vhodné pre deti od 12 mesiacov. Sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý obsahuje UV ochranu pred slnečným žiarením.

Odrážadlo auto Bobby Classic Police BIG so zvukom a svetlom od 12 mesiacov strieborné

Odrážadlo pre deti Bobby Classic Police je nádherné detské odrážadlo v podobe autíčka z dielne nemeckého výrobcu BIG. Toto autíčko Bobby Classic je vhodné pre chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov do 3 rokov. Nosnosť je 50 kg. Odrážadlo - autíčko je vybavené klaksónom, ktorý svieti a húka. Týmto sa veľmi približuje reálnemu policajnému autíčku, preto si ho zamiluje každý drobec. Autíčko má krásnu striebornú farbu. Dieťatko môže na tomto odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené.

Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°. Kolieska odrážadla Bobby Classic majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Nízky podvozok výborne sedí na vozovke a dodáva odrážadlu úplnú stabilitu. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jeho šírka je dostatočná, podporuje správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke.

Prívesný vozík BIG k odrážadlám BIG od 12 mesiacov

Prívesný vozík BIG Bobby Car Trailer je možné skombinovať so všetkými odrážadlami BIG Bobby Cars - New, Classic aj Scooter. Krásny zelený prívesný vozík od 12 mesiacov má veľké rozmery 50*32*24 cm a nosnosť až 25 kg. Vďaka robustnej konštrukcii a vysokej nosnosti, môže dieťa v oblom prívesnom vozíku odviezť mamičke nákup z obchodu, previesť piesok, alebo voziť svojho štvornohého priateľa.

Charakteristika setu

  • detské odrážadlo v podobe autíčka
  • policajný motív
  • rozmery odrážadla 58*30*38 cm
  • prívesný vozík 50*29*24 cm
  • UV ochrana

Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý produkuje vysokokvalitné, bezpečné a originálne detské hračky hlavne z plastových materiálov. BIG poskytuje na svoje výrobky nadštandardnú záruku 3 roky.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Celková dĺžka58 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,1 kg
Nosnosť50 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V LR 44 included
Farbastrieborná
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha