Set domček Máša a medveď Pretty Smoby so zasúvacou okenicou a stôl Záhradník De Jardinage 2v1 s plotom od 24 mes

Popis produktu

V jedinečnom sete hračiek od francúzskeho výrobcu Smoby nájdete detský domček na záhradu so zasúvacou okenicou s obľúbeným rozprávkovým motívom Máša a medveď Pretty a detský stôl Záhradník 2v1 s plotom. Domček pre deti a detský záhradnícky stolík vytvárajú spolu dokonalé a maximálne zábavné centrum na hranie, ktoré sa hodí na dvor alebo do záhrady a deti si tak môžu užiť teplé dni vonku. Hračky v príjemných farebných odtieňoch sa vzájomne farebne ako aj dizajnovo ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové detské hracie centrum. Stôl Záhradník 2v1 a domček Máša a medveď Pretty urobia radosť dievčatám a chlapcom od 2 rokov. Kúpou setu 2 kvalitných hračiek darujete deťom dvojnásobnú radosť a vás poteší výhodná cena setu.

Detský domček Máša a medveď Pretty Smoby so zasúvacou okenicou od 2 rokov

Detský domček Máša a medveď je nádherný rozprávkový domček do záhrady pre všetky dievčatá a chlapcov od 2 rokov, ale rady sa v ňom zahrajú a väčšie deti. Záhradný domček má originálny dizajn, ktorý bol inšpirovaný najnovšími trendmi v architektúre. Bielo-žltá farba stien domčeka s hnedými detailmi sa krásne hodí do každej záhrady alebo na dvora. Celý detský domček je ladený v príjemných prírodných odtieňoch. Rozmery detského záhradného domčeka sú 127*98*111 cm, jeho celková výška je 127 cm. Steny domčeka sú dotvorené reliéfom pripomínajúcim stavebný materiál s detailmi v tvare kvetináčov. Vďaka hmotnosti viac ako 12 kg stojí stabilne na zemi a dvojitým plastovým stenám odoláva vplyvom počasia.

Domček Smoby má jedinečnú vlastnosť: obsahuje anti UV filter, ktorý chráni plastový materiál pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Farby sú preto žiarivé a vyzerajú ako nové dlhé roky. Domček pre deti Máša a medveď poskladáte i rozložíte veľmi jednoduchým spôsobom. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný, pre hru viacerých detí. Je vysoko odolný a bezpečný, patrí medzi najkvalitnejšie hračky na trhu. Záhradný domček pre deti má jedinečnú zasúvateľnú okenicu na okienku v hnedej farbe. Dvierka do domčeka majú rozmery 91*42 cm. Polovičné dvere sú vysoké 49 cm. Detský domček Pretty má strechu hnedej farby s imitáciou strešnej krytiny. Pri hre s domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. Hra v domčeku podnecuje fantáziu detí.

Detský stôl Záhradník De Jardinage 2v1 Smoby s plotom a 15 doplnkov od 24 mesiacov

Detský stôl De Jardinage od výrobcu Smoby je nádherný stolík pre malých záhradníkov. S rozmermi 69*69*70 cm je to ideálna hračka pre dievčatá a chlapcov na hry vonku. Súčasťou tejto outdoorovej hračky je 5 kvetináčov v žiarivých farbách, do ktorých si deti môžu posadiť svoje kvietky. Starať sa o nich budú pomocou hrabličiek, lopatkykrhličky, ktoré tiež patria k záhradníckej výbave. Okrem toho je v balení aj vedierko, 2 kolieska na kvetináče, ktoré sa zavesia na plot stolíka a 4 paličky, ktoré sa dajú zapichnúť do kvetináčov a vyzdobiť ich. Spolu obsahuje záhradný stôl De Jardinage 15 doplnkov. Deti milujú hry na rôzne povolania, pretože sa tak približujú svetu dospelých. Pri hre na záhradníkov si deti rozvíjajú kreativitu a fantáziu, posilňujú jemnú motoriku.

Detský stolík pre záhradníkov je v strede rozdelený plotom zelenej farby, na ktorý sa dajú povešať kvetináče alebo záhradnícke náradie. Jedna strana stola pre záhradníkov je hlboká, dá sa do nej nasypať zemina a nasadiť kvietky. Z druhej strany stolíka sú otvory na kvetináče a vedierko. Tam si deti môžu pripravovať rastlinky pred zasadením. Celý stôl je ladený v krásnej zelenej a červenej farbe, výborne zapadne do každej záhrady alebo na dvor či terasu. Stojí na 4 pevných plastových nohách, preto je veľmi odolný a stabilný.  Stôl naviac obsahuje špeciálny anti UV filter, ktorý zabezpečí, že jeho farby zostanú krásne žiarivé dlhé roky. Chráni plast na stolíku pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Set kvalitných hračiek, domček Máša a medveď Pretty stolík Záhradník De Jardinage 2v1, poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.