Set traktor na šliapanie Farmer XL Smoby s prívesom a fúrik

Popis produktu

Set detského traktora Farmer XL Smoby a fúrika Écoiffier je fantastická hračka na hru vonku, pre všetky deti, ktoré milujú pohyb a hru na čerstvom vzduchu. Fúrik a šliapací traktor k sebe dokonale farebne ladia a nádherne sa dopĺňajú. Ozvláštnia každú detskú hru, dá sa s nimi zabaviť dlhé hodiny. Hračky Smoby a Écoiffier sú dlhé roky obľúbené medzi všetkými deťmi, sú zárukou kvality, bezpečnosti a nikdy nekončiacej zábavy. Sú dokonalým spojením francúzskeho zmyslu pre detail a originalitu. Set hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte.

Detský traktor Farmer XL Smoby s prívesom červený

Smoby detský traktor Farmer XL na šliapanie s pedálmi je jedinečným červeným traktorom pre deti s vlečkou a otvárateľnou kapotou. Veľkosťou je väčších rozmerov ako ktorýkoľvek iný traktor. Je vhodný pre deti od 3 do 8 rokovTraktor pre deti Farmer XL je prevedený vo farebnej kombinácii červenej, šedej a čiernej farby s čiernymi pevnými kolesami a červenou vlečkou. Detský traktor má pevné sedadlo, ktoré sa dá polohovať dopredu a dozadu, a otáčajúci sa volant. Výška sedadla je 37 cm od zeme. Vďaka odpojiteľnej vlečke si dieťa môže nosiť piesok, kamene a iné predmety. Všetky prvky zaručujú vášmu dieťaťu dlhé hodiny strávené hrou vonku na čerstvom vzduchu. Kapota traktora je otvárateľná čo traktoru pridáva na realistickom dizajne. Traktor pre deti má nosnosť 30 kg.

Má pevnú konštrukciu vyrobenú z odolných plastových materiálov. So svojou dĺžkou 136 cm je to skvelá veľká hračka pre každého chlapca, s ktorou zažije množstvo zábavy. Šírka traktora je 45 cm a je vysoký od zeme 56 cm. Ľahko sa na ňom pedáluje a jeho pohon je na reťaz, tak ako bicykel. Kolesá sa ovládajú pomocou volantu. Výhodou traktora pre deti je to, že podporuje fyzický rozvoj dieťaťa, posilňuje jeho nohy a celé telo. Rozvíja celkovú fyzickú zručnosť dieťaťa, a v neposlednom rade strávi dlhé hodiny hrou vonku. Detský šliapací traktor s vyklápacou kapotou je hračka snov pre každého chlapca.

Detský fúrik Écoiffier od 18 mesiacov červený

Detský fúrik v žiarivej červenej farbe, ktorý sa výborne hodí k traktoru, je zábavná hračka pre malých záhradníkov a pomocníkov v domácnosti. Do fúrika s jedným kolesom si deti môžu poukladať svoje obľúbené hračky alebo iný náklad. Hrajú sa na rôzne povolania, napríklad na stavbárov alebo záhradníkov a rozvíjajú tak svoju fantáziu a kreativitu. Fúrik pre deti je výborným doplnkom pre budúcich veľkých záhradkárov, prakticky prichádza v balení spolu s traktorom na šľapanie. Jeho výrazná červená farba upúta oči každého dieťatka.  Écoiffier je známy francúzsky výrobca detských hračiek a je zárukou vysokej kvality. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Farby sú veľmi odolné, chránené pred vonkajšími vplyvmi, preto hračka na hru vonku Smoby je žiarivá ako v deň kúpy po dlhý čas. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých šoférov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Súprava traktora a fúrika od francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier je veľmi cenovo výhodná.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery141*44*53 cm
Celková výška53 cm
Rozmery balenia80*40*45 cm
Výška sedacej plochy37 cm
Celková dĺžka141 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,9 kg
Nosnosť30 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.