Servírovací vozík s čajovou súpravou Disney Princezné Smoby 17-dielny ružový

Popis produktu

Servírovací vozík s čajovou súpravou Disney Princezné Smoby je nádherný rozprávkový 17-dielny set, vďaka ktorému sa bude každé malé dievčatko od 3 rokov cítiť ako súčasť krásnej rozprávky. Detský servírovací vozík je navrhnutý v dizajne tých najkrajších a najobľúbenejších princezien z Disney kreslených rozprávok, ako sú Popoluška, Snehulienka, Zlatovláska, Bella či Tiana, známa z krásnej rozprávky Princezná a žaba. Detský servírovací vozík s doplnkami sa vyznačuje žiarivými farbami a je vyrobený z kvalitného a na dotyk príjemného materiálu.

Servírovací vozík je stabilný a 4 kvalitné kolieska zaručujú bezpečný presun, kdekoľvek sa dievčatko rozhodne podávať čaj. Dievčenský servírovací stolík obsahuje bohatú sadu doplnkov: hrnček na mlieko, nádobka na cukor, 2 šálky, 2 čaše, čajník s vrchnákom, 2 vidličky, 2 nože a 2 lyžičky. Zároveň sa rozvíja aj jej predstavivosť a fantázia, ktoré sú u malých detí také potrebné. Celková výška servírovacieho vozíka je 48 cm

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby sa veľkou odolnosťou, príjemne oblými hranami a skvelým pocitom pri hraní. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a kreativitu, vďaka čomu sa stali obľúbené u tisícov detí. Proces výroby hračiek Smoby je pod prísnou kontrolou a hračky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou originálneho francúzskeho dizajnu detských hračiek. Dievčenský servírovací vozík môže vaša malá princezná využiť aj pri iných hrách a rozhodne s ním zažije veľa zábavy a príjemných chvíľ.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery35*31*48 cm
Rozmery balenia54*12*43 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,7 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné