Reťazová trojkolka Zooky Classic Smoby červená od 16 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby, tradičná reťazová Zooky Classic je červeno-striebornej farby. Pohon trojkolky pre deti je reťazový, ako u každej trojkolky s tradičným dizajnom. Predné koleso je s voľnobehom. Je to klasická trojkolka, s pevnou kovovou konštrukciou, s ktorou sa dieťa hrá dlhé roky. Už od 16 mesiacov, kým je dieťa malé a nie je schopné jazdiť samostatne, ho tlačíme pomocou vodiacej tyče. Dieťa rastie a spolu s ním i jeho trojkolka. Smoby Zooky Clasic deti používajú až do 36 mesiacov a ďalej. Krásna žiarivá červená trojkolka je vhodná pre dievčatká a chlapcov, ktorí majú radi pohyb vonku. V počiatočných štádiách jazdy dieťaťu pomáhame tlačením prostredníctvom rodičovskej rúčky, a zároveň udržujeme smer jazdy a rýchlosť. Dieťa sa pohodlne opiera o vysokú opierku a je pripútané bezpečnostným pásom. Riadidlá trojkolky sa nedajú uzamknúť, ale rodič ovláda smer jazdy. Riadidlá trojkolky ako aj sedadlo je výškovo nastaviteľné.

Bezpečnosť dieťaťa je zaručená trojbodovým bezpečnostným pásom, ktorým ho pripútame k sedadlu. Pre väčšiu stabilitu sedenia má dieťa vyvýšenú chrbtovú opierku, ktorá sa dá neskôr odpojiť. Dieťa už približne od 24 mesiacov dokáže jazdiť úplne samostatne. Užíva si vozenie aj bez vodiacej tyče. Jazda na trojkolke podporuje stabilitu a rovnováhu dieťaťa, pôsobí pozitívne na vývoj jeho svalstva a pohyb na čerstvom vzduchu je nielen zábava ale aj zdraviu prospešné. Za sedadlom trojkolky je veľký plastový kôš na odkladanie hračiek, alebo drobností. Je to krásna pevná trojkolka, s pevnými kolesami a tichou jazdou. Detská trojkolka má pevnú kovovú konštrukciu. Vďaka sýtej červenej farbe ju využije dievča i chlapec. Investícia do kvalitnej trojkolky sa vám rozhodne vyplatí.  Detská trojkolka Zooky Classic záruku od výrobcu trvajúcu počas 3 rokov.

Trojkolka pre deti má pohodlné ergonomicky tvarované sedadlo. Má tiež výškovo nastaviteľnú vodiacu tyč pre rodiča. Je vysoká 38 cm od zeme a dá sa vytiahnuť vyššie. Priemer plných protišmykových kolies je 20 cm a ich hrúbka sú 4 cm. Na tejto trojkolke má vaše dieťa zabezpečenú tichú a  bezpečnú jazdu. Detská trojkolka je s voľnobehom, má protišmykové pedále. Pohodlné bicyklovanie s odpojiteľným centrálnym pohonom na reťaz robí z tejto trojkolky jednu z najlepších trojkoliek pre deti už od 16 mesiacov. Rastie spolu s dieťaťom a využije ju počas dlhých rokov. Výhodou trojkolky Zooky Classic je pohon v strede trojkolky, ktorý je pre dieťa najprirodzenejší a prispieva k správnemu držaniu tela. Krásna trojkolka pre dievčatá a chlapcov, je to najlepšie čo môžete svojmu dieťaťu dopriať. Detská trojkolka Zooky Classic rastie s vašim dieťaťom a plne sa prispôsobuje jeho potrebám. Má nosnosť 30 kg. Detská trojkolka sa dá zabrzdiť spätným chodom.

Vlastnosti

 • vyrobená vo Francúzsku
 • výškovo nastaviteľné sedadlo a volant
 • praktická, výškovo nastaviteľná rodičovská rúčka
 • plastový nákladný košík v zadnej časti trojkolky
 • pedálový pohon umiestnený v strede trojkolky
 • kvalitný reťazový pohon
 • pevná kovová konštrukcia
 • protišmykové pedále
 • predné koleso s voľnobehom
 • tiché a protišmykové kolieska
 • trojbodový bezpečnostný pás a odnímateľná chrbtová opora
 • rozmery trojkolky sú 74*51*53 cm
 • brzdenie spätným chodom
 • nosnosť 30 kg
Doprava 79

Technické parametre

Vekod 16 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery74*51*53 cm
Rozmery balenia63*28*55 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,20 kg
Nosnosť30 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.