Puzzle Genuine La Palette Notre Dame, Viktor Shvaiko Educa 1000 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých s motívom šarmantnej časti Paríža uvidíte kompletne poskladané, keď do seba zasuniete 1000 kusov dielikov. Tieto puzzle potešia každého fanúšika skladačiek puzzle či tých, ktorí radi spoznávajú nové miesta. Preneste sa do rozprávkových ulíc Paríža a poskladajte si puzzle, z ktorého sála typický francúzsky šarm. Dotknite sa krásy unikátnej kaviarne La Palette aspoň na diaľku. 

Puzzle obsahuje 1000 dielikov, s ktorými sa veľmi ľahko manipuluje a môžete ich skladať a rozkladať podľa vašej chuti, alebo ich môžete zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť si toto nočné dielo nad posteľ. Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 12 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 68*48 cm

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať, že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 12 rokov
PôvodSpain
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle1000
Note+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné