Puzzle Hviezdne vojny - Sila sa prebúdza Educa 2x500 dielov a Fix lepidlo od 11 rokov

Popis produktu

Puzzle Star Wars sú puzzle pre deti či zberateľov od španielskeho výrobcu Educa s motívom postáv z filmu Star Wars, Epizóda VII.: Sila sa prebúdza. Balenie puzzle obsahuje 2x500 dielikov. Puzzle Star Wars: Sila sa prebúdza sú vhodné od 11 do 99 rokov. Motívom týchto puzzle je obrázok zo siedmej epizódy slávnej filmovej ságy. Na jednom obrázku je motív filmových robotov - droidov BB-8, R2-D2 a C3-PO. Druhý obrázok zobrazuje hlavnú hrdinku siedmej epizódy – bojovníčku Rey v sprievode droida BB-8. Film Star Wars je obľúbený najmä u chlapcov, ktorí milujú science fiction.

Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a puzzle po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť obrázka po poskladaní je 48*34 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle pre deti je možné rozložiť a po nejakom čase opäť poskladať, alebo ich zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu detskej izby namiesto plagátu. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete.

Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a zvyšuje koncentrácia. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom Fix Puzzle a zavesiť na stenu. Takto vlastnoručne zhotovený obrázok skrášli každú detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle Star Wars spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Tieto puzzle sa výborne hodia aj ako darček pre zberateľov predmetov s motívom Star Wars. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčarodina
VekOd 11 rokov
PôvodSpain
Rozmery48*34 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle1000
Note+ Fix Puzzle
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné