Puzzle Minnie Mouse Panorama Educa 1000 dielov a Fix lepidlo od 11 rokov

Popis produktu

Balenie panoramatických puzzle s motívom Minnie potešia každú malú milovníčku skladania puzzle. Motív puzzle tvorí obrázok populárnej postavičky Minnie. Balenie týchto originálnych puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle sú vyrobené z kvalitného  materiálu a po poskladaní tvoria jeden obrázok. Súčasťou balenia je aj špeciálne Fix puzzle lepidlo, vďaka ktorému si môžete poskladané puzzle zavesiť na stenu ako obrázok.

Panoramatické puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Skladanie puzzle je výborným spôsobom, ako tráviť voľný čas spolu so svojou rodinou. Puzzle rozvíjajú predstavivosť a zlepšujú koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti i dospelých od 11 rokov. Celková veľkosť obrázku po poskladaní je 96*34 cm. S jednotlivými dielikmi puzzle sa ľahko manipuluje. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčarodina
VekOd 11 rokov
PôvodSpain
Rozmery96*34 cm
Rozmery balenia37*27*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle1000
Poznámka+ Fix Puzzle
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné