Puzzle Disney Následníci Educa 500 dielov od 11 rokov

Popis produktu

Puzzle Disney Descendants sú puzzle pre všetky deti alebo zberateľov od španielskeho výrobcu Educa s motívom postáv z filmu Descendants-Následníci. Balenie puzzle obsahuje 500 dielikovPuzzle Disney Descendants sú vhodné od 11 do 99 rokov. Motívom týchto puzzle je koláž piatich predstaviteľov akčnej komédie Descendants od Disney. Puzzle pre deti je možné rozložiť a po nejakom čase opäť poskladať, alebo ich zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu detskej izby namiesto plagátu. Film Descendants je dnes veľmi populárny u všetkých detí, ktoré milujú napätie a vzrušenie.

Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a puzzle po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť obrázka po poskladaní je 48*34 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a zvyšuje koncentrácia. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom Fix Puzzle a a zavesiť na stenu. Takto vlastnoručne zhotovený obrázok skrášli každú detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

Puzzle Disney Descendants spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. Tieto puzzle sa výborne hodia aj ako darček pre priaznivcov filmu Následníci. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 11 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery48*34 cm
Rozmery balenia33,5*23,5*4,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle500
Note+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.