Prebaľovacia taška s podložkou 2v1 Corolle pre 36-42 cm bábiku 7 doplnkov od 24 mes

Popis produktu

Prebaľovacia taška s podložkou 2v1 pre bábiku z dielne francúzskej značky Corolle premení každú hru s bábikou na neuveriteľný zážitok. Ako jediný eshop na trhu spestríme hru vášho dieťatka touto skvelou 7-dielnou súpravou na prebaľovanie, ktorá je určená pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm. V prebaľovacej taške s rozkošným francúzskym dizajnom si detičky od 24 mesiacov nájdu plienku, nočník, krém, podbradník, fľašu s mliekom a cumlík. Praktická prebaľovacia taška s úložným priestorom sa pritom vždy a všade jednoducho premení na prebaľovaciu podložku a starostlivosť o bábiku sa môže začať. Táto jedinečná súprava na prebaľovanie s nevyhnutnými doplnkami vášmu dieťatku jednoducho nesmie chýbať.

Do detailov prepracovaná prebaľovacia taška s podložkou a doplnkami je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a už od prvého momentu spestrí každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Presvedčte sa o tom sami vďaka tejto krásnej prebaľovacej taške s podložkou a doplnkami.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • prebaľovacia taška pre bábiku Corolle
  • so 7 doplnkami
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Vhodné pre bábiku36-42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.