Prebaľovacia súprava pre bábiky Super Pack Écoiffier od 12 mes

Popis produktu

Prebaľovacia súprava pre bábiky Super Pack od francúzskeho Écoiffier je multifunkčné centrum pre bábiky , ktoré poteší každé dievčatko od 12 mesiacov. Originálna hračka v nádherných farebných odtieňoch ružovej, bledoružovej a bielej ponúkne malým mamičkám všetko potrebné pre starostlivosť o ich bábiku. Prebaľovací pult s veselým kolotočom, jedálenskú stoličku s príslušenstvom, umývadielko so sprchou, vaničku so šampónom a dokonca aj váhu na kontrolu váhy bábiky. V sade hračiek nechýba ani hrebienok na učesanie bábiky, teplomer či fľaška na kŕmenie. Nursery sada pre bábiky ponúkne deťom až 13 doplnkov, s ktorými sa skvele zahrajú. 

Dievčatká sa potešia aj ružovému kočíku s hlbokým dnom. Tento multifunkčný kočík môžu malé mamičky používať ako letný kočík alebo plný kočík, a to jednoduchým prehodením striešky. Vyznačuje sa nízkou váhou a poskytne dievčatkám dostatok priestoru pre pohodlné uloženie bábiky. Prebaľovacia súprava s kočíkom je vhodná pre bábiku s veľkosťou 32 cm (nie je súčasťou balenia). Multifunkčný stôl pre bábiky stojí na štyroch pevných nohách, je veľmi stabilný. Dievčatká si túto sadu hračiek zamilujú, pretože im umožňuje hrať sa na množstvo spôsobov. Starostlivosť o bábiku je súčasť hry s bábikou, kedy deti napodobňujú svojich rodičov. Rozmery prebaľovacieho stolíka sú 55*51*53 cm, pričom jeho celková výška je 53 cm. Rozmery kočíka sú 45*32*51 cm a jeho celková výška je 51 cm.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, prebaľujú, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia, ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*51*53 cm / 45*32*51 cm
Celková výška53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,8 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.