Požiarnické auto s vodným delom Power Worker Fire Fighter Car BIG červené od 2 rokov

Popis produktu

Požiarnické auto s vodným delom Power Worker je originálna a moderná hračka, s ktorou sa zabavia všetky deti a najmä chlapci od 2 rokov. Hasičské auto gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu a disponuje aj skutočným vodným delom, ktoré sa otáčať a výškovo nastavovať. Požiarnické auto pre deti je vyhotovené v realistickom červenom vyhotovení a je vyrábané z kvalitného a odolného plastu v Nemecku. Robustné záchranárske auto dieťa využije vnútri i vonku.

Funkcia vodného dela zabaví deti na dlhé hodiny a budú si pri hre pripadať ako skutoční hasiči a záchranári. Do nádrže na vodu sa zmestí až 0,75 l vody a vaše dieťa môže začať hasiť jednoduchým stlačením tlačidla. Moderné záchranárske vozidlo sa veľmi ľahko čistí, v prípade znečistenia ho môžete jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Rozmery hasičského auta sú 21*40*29 cm. Má oblé hrany a povrch je príjemný na dotyk, takže sa dieťa s ním do sýtosti a bezpečne pohrá. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Toto pracovné vozidlo s vodným delom rozvíja detskú predstavivosť a fantáziu. Chlapci aj dievčatá sa radi hrajú hry na povolania, približujú sa svetu dospelých. Pri manipulácii s pracovnými autíčkami si detičky taktiež zlepšujú svoje motorické zručnosti a logické myslenie. Hry na povolania vedú deti k zodpovednosti a spolupráci so svojimi rovesníkmi. Požiarne auto BIG sa podieľa na všestrannom vývoji dieťaťa.

Požiarne auto Fighter Car je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery21*40*29 cm
Rozmery balenia60*40*44 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,10 kg
Objem L0,75 l
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.