Detské polohovateľné lehátko Beaba Up & Down Bouncer III Botanical Garden špeciálna edícia 4 výšky a 3 pozície od 0 mes

Popis produktu

Detské polohovateľné lehátko Beaba Up & Down Bouncer III prinesie vášmu bábätku pohodlie počas celého dňa! Toto pohodlné ležadlo pre bábätká v nádhernej kombinácii horčicovej žltej a tmavomodrej sa razom premení na bezpečnú hojdačku. Vďaka jedinečnej vložke, ktorá je ergonomická a pohodlná zároveň, môžete do lehátka uložiť bábätko už od 0 mesiacov. Výhodou je tiež mäkučký vankúšik, ktorý bábätkám zabezpečí optimálnu podporu hlavičky. Celú vložku s vankúšikom po dovŕšení troch mesiacov jednoducho vyberiete a lehátko môžete smelo používať naďalej.

Pocit pohodlia

Lehátko pre bábätká je pohodlné, vystlané mäkučkým materiálom a vďaka vyvýšeným okrajom sa v ňom deti cítia komfortne. Lehátko Beaba Up & Down Bouncer III však uľaví aj rodičom, ktorí sa už viac nebudú musieť skláňať k dieťatku - vďaka nastaviteľnej výške si ležadlo prispôsobia podľa seba, vďaka čomu budú s bábätkom prežívať každý moment dňa. Poťah lehátka sa dá vyprať aj v práčke na jemnom programe. Lehátko s krásnym ružovým poťahom má opierku na hlavičku, čím poskytuje novorodencovi podporu hlavy.

Ležadlo Beaba s nádherným poťahom s motívom botanickej záhrady sa dá výškovo nastaviť do 4 polôh úplne jednoducho - stačí stlačiť poistky na oboch nohách ležadla a posunúť hore či dolu. Dieťatko tak môže byť vo výške rodičov či súrodencov a sleduje, čo sa deje okolo neho, je v neustálej interakcii s okolím a nebojí sa. Lehátko sa tiež dá nakloniť do 3 pozícií len jednou rukou - dá sa nastaviť aj do polohy na pohodlný spánok. Dieťatko sa dá v ležadle zaistiť 5 bodovým bezpečnostným pásom, takže bábätko z lehátka nespadne a zároveň sa cíti bezpečne. Lehátko poslúži aj ako hojdačka, ktorá sa dá zaistiť a nemusíte sa báť, že hojdačka sa prevráti. Lehátko so stabilnou konštrukciou má dve praktické rúčky, vďaka ktorým ho jednoducho prenesiete do ktorejkoľvek miestnosti v dome.

O Beaba

Prestížna francúzska značka Beaba teší svojimi výrobkami rodiny s deťmi už od roku 1989. Patentovaný systém výrobkov Beaba prináša do domácností dizajnovo pekné a kvalitné produkty, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá kvality. Široký výber produktov značky Beaba oceňujú spokojní rodičia, ale aj odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba sú výsledkom spoločnej práce šikovných dizajnérov a ich jediným cieľom je uspokojiť potreby náročných rodičov.

Vlastnosti

  • lehátko pre bábätká
  • vhodné od 0 mesiacov
  • so špeciálnou vložkou pre novorodencov
  • stabilná hojdačka
  • výškovo nastaviteľné ležadlo
  • 5 bodový bezpečnostný pás
  • poťah s motívom botanickej záhrady
  • spĺňa najvyššie kritériá kvality
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery87*51*52 cm
Celková výška87 cm
Rozmery balenia64*57*16 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO1479
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,0 kg
Nosnosť9,0 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.