Plyšový somárik na ťahanie Les Amis 2v1 Kaloo so zvončekom 27 cm z jemného plyšu pre najmenších šedý

Popis produktu

Plyšový somárik Les Amis Kaloo je jedinečná plyšová hračka pre najmenšie deti, ktorá ich môže sprevádzať už od narodenia. Plyšový somárik Kaloo je vyrobený z jemného plyšu, ktorý je hebký k pokožke najmenších detí. Plyšová hračka pre najmenších má šedú farbu a milú tváričku. Typické pre dieťa po pôrode je, že vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú. V prvých týždňoch po narodení je preto dôležité naučiť dieťa, aby rozoznávalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Plyšový somárik s veľkosťou 27 cm zachytáva vlastnú vôňu dieťatka a keď má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne v novom prostredí. Keď dieťatko vyrastie, môže si svojho obľúbeného somárika vziať na prechádzku, pretože je to tiež hračka na ťahanie. Súčasťou balenia je malý vozík so šnúrkou na 4 kolieskach, na ktorý dieťa jednoducho položí svojho najlepšieho plyšového kamaráta a môže sa vybrať na cestu.

Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. V prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk. Aby ste vzbudili túto citlivosť u najmenších detí, zaobstarajte si plyšového somárika Les Amis. Najmenšie deti majú pri zaspávaní rady jemné upokojujúce farby, preto má plyšový somárik pre bábätká jemnú šedú farbu. Farebne sa hodí pre chlapcov aj dievčatá. Problémom nebude ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je totiž prísne testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na nekonečné detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou najkvalitnejších plyšových hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Kvalita produktov a príjemné materiály sú to, čo robí značku Kaloo tak výnimočnou. Každý výrobok Kaloo je vyrobený s ohľadom na potreby najmenších detí v zmysle ich rozvoja, zdravia a bezpečnosti. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, aby sa zachovala jej farba a kvalita. Hračky z kolekcie Les Amis predstavujú najjemnejších zvieracích priateľov pre najmenšie deti, ktoré im budú robiť spoločnosť a najlepších kamarátov už od narodenia.

Vlastnosti

  • hebký somárik z najjemnejšieho plyšu
  • veľkosť 27 cm
  • plyšová hračka a hračka na ťahanie 2v1
  • vhodná pre najmenšie deti od narodenia
  • jemné farebné prevedenie
  • veľkosť 45*45 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia22*21*18 cm
ZvukovéÁno
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.