Plyšový sloník s hrkálkou Couleurs Savane Doudou et Compagnie sivo-ružový 15 cm od 0 mes

Popis produktu

Privítajte svoje bábätko na svete s láskou a jemnosťou. Plyšový sloník s hrkálkou Couleurs Savane z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie očarí bábätko aj čerstvých rodičov svojou rozkošnou tváričkou, krásnou farebnou kombináciou a hebkým materiálom. Plyšový sloník v kombinácii bielej, sivej a ružovej farby je vhodný už pre bábätká od narodenia, pomôže im zvyknúť si na nové prostredie. Deťom poskytne nežné útočisko pred spaním, počas neho aj po prebudení, a to aj vďaka hrkálke, ktorú drží sloník v labkách. Plyšový sloník s hrkálkou Couleurs Savane má veľkosť 15 cm, takže je ako stvorený na túlenie.

Mäkký a jemný sloník je vyrobený z kvalitného, hebkého plyšu a už od prvého momentu sa stane skvelým kamarátom bábätka. Farebný sloník drží v labkách krúžok s hrkálkou, ktorý si bábätko ľahko uchopí prštekmi a v prítomnosti tejto plyšovej hračky nájde pohodlie a bezpečie. Plyšový sloník Couleurs Savane pochádzajúci z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie predstavuje ideálny darček k narodeniu bábätka. Plyšový sloník s hrkálkou zaujme citlivý detský sluch a prispeje k jeho správnemu rozvoju. Mäkký materiál vhodný na túlenie a maznanie zase pozitívne vplýva na hmat detí. Plyšový sloník Couleurs Savane v očarujúcej farebnej kombinácii spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá a je testovaný nezávislými, schválenými laboratóriami. Bez obáv ho môžete vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery15 cm
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.