Plyšový psík na ťahanie Les Amis 2v1 Kaloo so zvončekom 27 cm z jemného plyšu pre najmenších hnedý

Popis produktu

Plyšový psík na ťahanie Les Amis je krásna plyšová hračka pre najmenšie deti. Plyšový psík Kaloo je vyrobený z jemného plyšu, ktorý je hebký k pokožke najmenších detí. Má príjemnú hnedú farbu a milú tváričku. Typické pre dieťa po pôrode je, že vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú. V prvých týždňoch po narodení je preto dôležité naučiť dieťa, aby rozoznávalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Plyšový psík s veľkosťou 27 cm zachytáva vlastnú vôňu dieťatka a keď má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne v novom prostredí. Keď dieťatko vyrastie, môže si svojho obľúbeného psíka vziať na prechádzku, pretože je to tiež hračka na ťahanie. Súčasťou balenia je malý vozík so šnúrkou na 4 kolieskach, na ktorý dieťa jednoducho položí svojho najlepšieho plyšového kamaráta a môže sa vybrať na cestu.

Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. V prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk. Aby ste vzbudili túto citlivosť u najmenších detí, zaobstarajte si plyšového psíka Les Amis. Najmenšie deti majú pri zaspávaní rady jemné upokojujúce farby, preto má pes z plyšu Les Amis jemnú hnedú farbu. Farebne sa hodí pre chlapcov aj dievčatá. Problémom nebude ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je totiž prísne testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na nekonečné detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Kvalita produktov a príjemné materiály sú to, čo robí značku Kaloo tak výnimočnou. Každý výrobok Kaloo je vyrobený s ohľadom na potreby bábätiek v zmysle ich rozvoja, zdravia a bezpečnosti. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, aby sa zachovala jej farba a kvalita. Kvalita a maximálna bezpečnosť produktov je zárukou toho, že produkty Kaloo nemajú na trhu konkurenciu. Hračky z kolekcie Les Amis predstavujú najjemnejších zvieracích priateľov pre najmenšie deti, ktoré im budú robiť spoločnosť a najlepších kamarátov už od narodenia.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z jemného plyšu
  • hračka 2v1: plyšová hračka, hračka na ťahanie
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • jemné farebné prevedenie
  • veľkosť 45*45 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia22*21*18 cm
ZvukovéÁno
Farbabéžová
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha