Plyšová opička bábkové divadlo Jack Monkey Kachoo Kaloo prekvapenie v kokosovom orechu 25 cm pre najmenších od 0 mes

Popis produktu

Plyšová opička Jack Monkey z obľúbenej edície Kachoo od francúzskej spoločnosti Kaloo je skvelým doplnkom k bábkovému divadlu pre bábätká už od narodenia. Moderná rukavica v tvare opičky v kokosovom orechu má veľkosť 25 cm, takže môžete svojmu bábätku kedykoľvek zahrať veselé scénky s nezbednou opičkou, ktorá sa skrýva v orechu a trčí jej von iba chvostík. Pôsobí veľmi realisticky a je vyhotovená z prvotriedneho plyšu, ktorý je hebký a jemný k detskej pokožke. Plyšová opička je vhodná aj na detské objímanie a túlenie sa, dokáže zachytávať vlastnú vôňu dieťaťa, vďaka čomu sa dieťa cíti v bezpečí, hrá sa v útulnej atmosfére.

Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. V prvých týždňoch je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a je potrebné povzbudiť dieťa, aby objavovalo nové veci a skúmalo povrch hračky. Problémom nebude ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je totiž prísne testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky je potrebné vyhnúť sa namáčaniu a ručnému praniu. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. 

Vlastnosti

  • plyšová opička na bábkové divadlo
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • realistický vzhľad
  • veľkosť 25 cm
  • ideálna na bábkové divadlo a rozvoj detskej fantázie
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška25 cm
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.