Plyšová líška na bábkové divadlo Fox Hand Puppet Doudou et Compagnie bielo-oranžová 25 cm od 0 mes

Popis produktu

Kde bolo, tam bolo... bola raz jedna plyšová líška a jej najobľúbenejšie bábätko. Roztomilá plyšová líška Fox Hand Puppet z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie nie je obyčajná plyšová hračka, je to hračka 2v1. Plyšová líška Fox Hand v bielo-oranžovej farbe stimuluje zmysly bábätka a prispieva k správnemu rozvoju aj vďaka svojej jedinečnej vlastnosti. Plyšová líška je totiž zároveň bábka na bábkové divadlo, prostredníctvom ktorej môžete deťom rozprávať pred spaním čarovné príbehy.

Plyšová líška na bábkové divadlo Fox Hand Puppet pochádzajúca z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie má veľkosť 25 cm, takže je ako stvorená na túlenie a dieťatko si s ňou vytvorí veľa krásnych spomienok. Mäkká a jemná líška je vyrobená z kvalitného, hebkého plyšu a už od prvého momentu sa stane skvelým kamarátom bábätka. Farebná líška je vhodná pre bábätká od narodenia, ktoré si ju môžu pevne privinúť a zaspávať v jej objatí.

Plyšový maznáčik je pripravený na to najhoršie zaobchádzanie a fľaky od jedla, preto ho môžete prať v práčke pri 30 °C na jemnom cykle, čo mu opäť prinavráti jeho eleganciu. Plyšová líška v realistickej farebnej kombinácii spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá a je testovaná nezávislými, schválenými laboratóriami. Bez obáv ju môžete vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25 cm
Farbabiela,oranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.