Plážový tenis Llama a priatelia Mondo 2*22 cm rakety a loptička

Popis produktu

Plážové rakety od talianskeho výrobcu Mondo sú perfektným darčekom pre všetky deti už od 3 rokov. Žlté rakety s obrázkom Llama a priatelia rozveselia chlapcov a dievčatá, strávia s nimi hodiny plné zábavy doma, na záhrade alebo na výletoch. Plážová súprava pre deti obsahuje 2 rakety s priemerom 22 cm a modrú loptičku. Tenisové rakety dobre padnú do ruky, nešmýkajú sa a sú ľahké, dobre sa nimi manipuluje. Loptička sa dobre odráža, je ľahko viditeľná a pláva na vode.

Plážový tenis je relatívne nový šport a ide o kombináciu tenisu, plážového volejbalu a bedmintonu. Môže sa hrať na ihrisku pre plážový volejbal so sieťou, ale aj bez siete, kdekoľvek v prírode. Oficiálne pravidlá hry priamo vychádzajú z tenisu - dvaja (alebo štyria) hráči hrajú oproti sebe, každý má vyhradený svoj priestor a cieľom je streliť loptičku na súperovu stranu hracej plochy tak, aby ju nestihol odraziť.

Plážový tenis sa hrá na dva víťazné sety, bodovanie je ako v tenise. Neoficiálne pravidlá hry si môžete určiť podľa seba. Talianska spoločnosť Mondo sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek z plastov, gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii plážový tenis pre deti. Pri výrobe hračiek Mondo sú dodržiavané všetky prísne bezpečnostné kritériá stanovené Európskou úniou. Urobte deťom radosť a zabavte sa spolu pri plážovom tenise.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodItaly
Rozmery2*22 cm
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.