Plachetnica z cukrovej trstiny rastliny Bio Sugar Cane Sailing Boat Smoby z kolekcie Smoby Green 100% recyklovateľné od 12 mes

Popis produktu

Originálne hračky z produktovej línie Smoby Green pomôžu deťom vytvoriť si pozitívny vzťah k prírode! Nádherná plachetnica BIO z dielne francúzskych dizajnérov Smoby je vyrobená z pravej cukrovej trstiny a poteší chlapcov aj dievčatá už od 12 mesiacov. Modro-biela plachetnička so zadným lopatkovým kolesom sa vyznačuje pravým francúzskym dizajnom a špičkovou kvalitou. Vďaka použitému materiálu pri výrobe je hračka 100% recyklovateľná, pričom jej plastový materiál pozostáva až z 90% organickej zložky, získanej z rýchlorastúcej cukrovej trstiny, takže nezaťažuje životné prostredie. V prednej časti má lodička praktický otvor, cez ktorý sa dá pripevniť šnúrka a dieťa si lodičku môže ťahať za sebou.

Francúzsky Smoby dbá na ochranu životného prostredia, takže sa môžete tešiť na produkt v štýlovom obale z pevného kartónu, ktorý sa dá na 100% recyklovať. Výroba hračiek z udržateľného plastu je v súčasnosti veľkou výzvou pre všetkých výrobcov a Smoby patrí medzi prvých z nich. Plastové hračky z rastlinných zdrojov vykazujú rovnakú kvalitu, odolnosťmajú takisto jemný povrch, ako hračky vyrábaného z plastu, získaného z ropy, takže si nevšimnete žiaden rozdiel. Doprajte svojim deťom zábavu s hračkami budúcnosti, ktoré šetria životné prostredie. Takto sa zahrajú s prvotriednymi hračkou do vody, ktorá im pomáha rozvíjať ich zmysly, šikovnosť a obratnosť. Pri hre na námorníkov si rozvíjajú aj fantáziu a predstavivosť, trávia čas na čerstvom vzduchu. 

Rozmery produktu sú 21*13*20 cm, je prispôsobený pre malé detské rúčky. Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie prvotriedne hračky s vlastnou, originálnou myšlienkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery21*13*20 cm
Celková výška20 cm
Rozmery balenia21*13*26 cm
Celková dĺžka21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,13 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.