Pieskovisko ekologické mušľa sada 2 kusov s formičkami Double Mini Sand Pit Green Smoby s krhličkou a lopatka s hrabličkami pre malé priestory od 18 mes

Popis produktu

Ekologické pieskovisko Double Mini Sand Pit od francúzskeho výrobcu Smoby zaujme každé dieťa od 18 mesiacov. Modré pieskovisko v tvare mušle pozostáva z 2 kusov, takže sa dá jednoducho zatvoriť. Každý diel pieskoviska má rozmery 35*35 cm, pričom celková výška dielu je 9 cm. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa zmestí aj do malých priestorov - deti ho využijú v interiéri aj exteriéri. Pieskovisko je vyrobené ekologickým spôsobom, pri výrobe sa použilo až 52% recyklovaného materiálu, vďaka čomu sa výrazne prispelo k ochrane životného prostredia. Oblé hrany pieskoviska zaistia deťom pri hre bezpečnosť, povrch pieskoviska je príjemný na dotyk.

Spolu s pieskoviskom získajú vaše deti aj 5-dielnu sadu náradia s ktorým bude práca s pieskom oveľa jednoduchšia. Tešiť sa môžu na krhličku na polievanie, formičky v tvare lodičky a motýľa, hrabličky a lopatku. Multifunkčné pieskovisko sa dá počas horúcich letných dní využiť aj ako bazénik - napustí sa vodou a deti sa v ňom príjemne osviežia. Kompaktné pieskovisko Mini Sand Pit sa dá v prípade potreby ľahko využiť aj na balkóne či terase. Hračky z kolekcie Smoby Green sa vyznačujú rovnako kvalitou a odolnosťou ako klasické plastové hračky, znižujú mieru odpadov a zároveň vedú deti k ochrane životného prostredia.

Smoby je popredný francúzsky výrobca hračiek pre deti v každom veku. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery70*35*9 cm
Celková výška9 cm
Rozmery balenia35*35*9 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.