Pieskovisko cédrové stôl na vodu a piesok Aksent sand&water table Exit Toys piknikové so slnečníkom lavicou a krytom s doplnkami

Popis produktu

Cédrové pieskovisko stôl na vodu a piesok Aksent od holandskej značky Exit Toys predstavuje skvelú voľbu pre všetkých chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Stolík s objemom 32 kg/16 litrov je vybavený robustnými a pevnými nohami, umožňuje prístup zo všetkých strán, takže sa s ním zahrajú aj viaceré deti. Vo vnútri stolíka sa nachádzajú 2 odnímateľné nádoby, ktoré si naplnia vodou aj pieskom a naplno sa ponoria do sveta fantázie a kreativity. Vo vnútri stolíka sa nachádzajú 2 odnímateľné nádoby z prvotriedneho plastu, ktoré si naplnia vodou aj pieskom a naplno sa ponoria do sveta fantázie a kreativity, pričom majú k dispozícii aj sadu záhradného náradia - malý rýľ, lopatku a hrabličky.

Praktický slnečník umiestnený v strede stola chráni dieťa počas hry pred silnými slnečnými lúčmi. Multifunkčné pieskovisko sa dá vďaka krytu využiť aj ako piknikový stolík, pričom deti ocenia praktickú lavicu na sedenie, takže sa môžu pri stole občerstviť, kresliť si obrázky a skladať stavebnice. Stôl na piesok je vhodný nielen na dvor a záhradu, ale vďaka kompaktným rozmerom sa dá umiestniť aj na terasu. Rozmery stolíka sú 94*50*94 cm, pričom celková výška je 50 cm a váži 13 kg. Nosnosť lavice je 45 kg. Nádoby na piesok a vodu sa dajú ľahko vybrať a vyčistiť, poslúžia deťom aj ako úložný priestor na hračky.

Drevené pieskoviská Exit Toys sú vyrábané z prvotriedneho cédrového dreva s certifikáciou FSC 100%, ktoré je získavané ťažbou v súlade s prísnymi štandardmi lesného hospodárstva. Cédrové drevo sa neštiepi, vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným podmienkam, preto vynikajúco odoláva aj hnitiu. Pieskovisko nemusíte pred použitím ošetrovať, stačí ho iba poskladať a dieťa sa v ňom môže ihneď hrať aj so svojimi súrodencami a kamarátmi.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71, FSC. Drevené pieskoviská sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a umožňujú deťom tráviť čas na čerstvom vzduchu, kreatívne sa rozvíjať a vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine dlhé roky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery94*50*94 cm
Hmotnosť13 kg
Nosnosť45 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.