Pieskovisko cédrové stôl na vodu a piesok Aksent sand&water table Exit Toys veľké s krytom objem 32 kg

Popis produktu

Cédrové pieskovisko stôl na vodu a piesok Aksent od holandskej značky Exit Toys poteší chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Nadčasový stôl z cédru s objemom 32 kg/16 litrov je vybavený robustnými a pevnými nohami, umožňuje prístup zo všetkých strán, takže sa s ním zahrajú aj viaceré deti. Vo vnútri stolíka sa nachádzajú 2 odnímateľné nádoby z prvotriedneho plastu, ktoré si naplnia vodou aj pieskom a naplno sa ponoria do sveta fantázie a kreativity pri modelovaní mokrej hliny, stavbe tunela alebo pieskového hradu. Vďaka kompaktným rozmerom nezaberá stolík veľa miesta, takže sa zmestí na každý dvor a záhradu.

Multifunkčné pieskovisko sa dá po prikrytí využiť aj ako klasický stôl, na ktorom si deti môžu kresliť obrázky, stavať stavebnicu alebo sa hrať s autíčkami. Rozmery stolíka sú 69*50*94 cm, pričom celková výška je 50 cm a váha 10 kg. Drevené pieskoviská Exit Toys sú vyrábané z prvotriedneho cédrového dreva s certifikáciou FSC 100%, ktoré je získavané ťažbou v súlade s prísnymi štandardmi lesného hospodárstva. Cédrové drevo sa neštiepi, vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným podmienkam, preto vynikajúco odoláva aj hnitiu. Pieskovisko nemusíte pred použitím ošetrovať, stačí ho iba poskladať a dieťa sa v ňom môže ihneď hrať aj so svojimi súrodencami a kamarátmi, pričom si rozvíjajú jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71, FSC. Drevené pieskoviská sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a umožňujú deťom tráviť čas na čerstvom vzduchu, kreatívne sa rozvíjať a vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine dlhé roky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery69*50*94 cm
Hmotnosť10 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.