Odrážadlo s prívesom a kosačkou Traktor 2v1 Garden&Seasons Écoiffier tyrkysové od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Traktor s prívesom a kosačkou je nádherná súprava pre všetky deti od 12 mesiacov z dielne francúzskeho Écoiffier. Tyrkysové odrážadlo má v zadnej časti príves na dvoch kolieskach, na ktorý si malí traktoristi môžu naložiť zelenú kosačku s dlhou tyrkysovou rúčkou. Všetky hračky spolu farebne aj dizajnovo ladia, odrážadlo má v prednej časti veselú tváričku a kosačka má v prednej časti obrázok vtáčika. Odrážadlo v tvare traktora má pohodlné, ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré je vzadu mierne vyvýšené, aby sa dieťatko pri jazde nešmýkalo. Pod vyklápateľným sedadlom sa nachádza praktický úložný priestor na hračky. Príves disponuje aj sklápacou rampou, ktorá uľahčuje nakladanie a vykladanie kosačky.

S originálnou kosačkou sa deti môžu hrať na záhradníkov alebo pomáhať rodičom v záhrade. Celková dĺžka odrážadla, spolu s prívesom, je až 104 cm. Odrážadlo má v prednej časti ochranu proti prevrhnutiu. Vďaka detskému odrážadlu a sade hračiek sa deti výborne zabavia na čerstvom vzduchu a taktiež si posilňujú svalstvo na rukách aj nohách. Veselé farby a dizajn odrážadla rozvíja v deťoch fantáziu a predstavivosť, spoznávajú nové farby a tvary. Taktiež sa približujú svetu dospelých, hrajú sa na šoférov, prijímajú zodpovednosť za svoje konanie. Hra s odrážadlami je odporúčaná pre najmenšie deti, pretože sa už od útleho veku naučia udržiavať rovnováhu, správne pohybovať nožičkami a neskôr ľahšie prechádzajú na klasický bicykel.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Francúzsky Écoiffier sa na trhu s hračkami vyníma hračkami s originálnym dizajnom, modernými trendmi,  bezpečnostnými kritériami na vysokej úrovni a kvalitou za primeranú cenu. Potešte svojho drobca kúpou kvalitného odrážadla a kosačky v jednom a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery104*33*54 cm
Celková výška54 cm
Rozmery balenia58*26*39 cm
Celková dĺžka104 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,74 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.