Odrážadlo sanitka Ambulance Mickey Kiddieland so 7 doplnkami a so zvukom a svetlom od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Ambulance Mickey je vynikajúca hračka pre všetky deti od 12 do 36 mesiacov, ktoré sa s ňou výborne zabavia pri hre na povolanie zdravotníkov. Moderné červeno-biele odrážadlo je vyhotovené v tvare sanitky, pričom má v prednej časti výstražnú signalizáciu so svetlami, vďaka čomu má dieťa ešte realistickejšie zážitky. Veľkú radosť im urobia aj zvukové efekty, medzi ktorými je zvuk štartovania, klaksón a siréna. Na palubnej doske sa nachádza úložný priestor, v ktorom sa nachádza 7-dielna lekárska súprava, v ktorej deti nájdu stetoskop, otoskop, teplomer, pinzetu, injekčnú striekačku a ďalšie doplnky, s ktorými určia diagnózu každého pacienta.

Odrážadlo má kvalitné plastové kolieska, bezpečné a veľmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo, pod ktorým sa skrýva ďalší úložný priestor. S týmto krásnym odrážadlom sa deti zahrajú na povolanie lekárov a doktorov, učia sa logicky rozmýšľať a pomáhať druhým. Rozvíjajú si jemnú motoriku, veselé a pestré farby podnecujú ich fantáziu a predstavivosť. Detská sanitka je ozdobená animovanými obrázkami s Mickey Mousom, Káčerom Donaldom, Goofym a psíkom Pluto. Súčasťou balenia sú aj testovacie batérie 2xAA. Stabilná a odolná plastová konštrukcia s opierkou chrbátika vydrží s deťmi dlhé roky a pomôže im všestranne sa rozvíjať.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • kvalitné a bezpečné odrážadlo
  • robustná konštrukcia s opierkou
  • červeno-biele farebné vyhotovenie
  • 7 lekárskych doplnkov
  • elektronické funkcie - zvukové a svetelné
  • rozvíja predstavivosť a motorické funkcie
  • od 12 mesiacov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
Rozmery55*27*44 cm
Rozmery balenia56*28*37 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6 included
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...