Odrážadlo Princezné s hrajúcou hviezdou Kiddieland Activity so svetlom a hudbou od 12 mes

Popis produktu

Kiddieland odrážadlo Activity Princezné s hrajúcou hviezdou je veľmi kvalitné masívne odrážadlo pre deti od 12 do 36 mesiacov, v ružovej farbe. Bude pekné po dlhé roky, bude sa páčiť viacerým generáciám. Má veľa zvukových, svetelných a mechanických funkcií, ktoré sa najmenším deťom veľmi páčia. Môžu stláčať rôzne gombíky, vytáčať páčkami doprava, doľava, hore, dole, krútiť a otvárať  a pritom sledovať reakciu autíčka na pohyb. Keď auto raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka. Po stlačení štartovacieho kľúča detského odrážadla sa ozve zvuk naštartovaného auta a po stlačení trúby zahrá pekná melódia. 

Autíčko má veľmi kvalitné plastové kolieska, bezpečné a veľmi pohodlné, ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré možno nadvihnúť a uložiť do neho hračky. Keď sa dieťa učí chodiť, robí prvé krôčiky, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr sadá na auto a odráža sa nohami, ľahko sa posúva dopredu alebo cúva. Volantom sa predné kolieska odrážadla pre deti vytáčajú do bokov a dieťa mení smer jazdy. Autíčko Disney Princezné má krásnu ružovú farbu. Je doladené farebnými drobnosťami, a vyzdobené obrázkami Disney Princezien. Toto krásne detské odrážadlo určite poteší každé dieťa a hrou sa zároveň rozvíja jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybová zručnosť a rovnováha detí. Detské odrážadlo funguje na 2 x AA batérie. Volant odrážadla sa dá otáčať do strán o 30°.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť. Zároveň Kiddieland nezabúda na najvyššie štandardy a bezpečnosť predávaných produktov.

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery51*26*32 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.