Odrážadlo Maxi Abrick Écoiffier s prívesom modré a 10 kociek od 12 mes

Popis produktu

Écoiffier odrážadlo autíčko Maxi Abrick je nádherná hračka vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Detské odrážadlo má tvar autíčka s usmievavou tváričkou, ktorá upúta každé najmenšie dieťatko. Má výraznú modrú farbu a pohodlné, ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré je vzadu mierne vyvýšené, aby sa dieťatko pri jazde nešmýkalo. Pri pohybe volantom sa otáčajú predné kolieska, dieťa tak môže meniť smer jazdy a vydať sa na dobrodružné cesty. Súčasťou odrážadla pre deti je vozík na dvoch kolieskach, na ktorom sú plastové kocky rôznych tvarov a farieb, s číslicami na bočných stranách. Spolu je v balení 10 kociek. Vaše dieťatko sa tak môže zahrať na ozajstného šoféra, ktorý preváža veľký náklad. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Detské odrážadlá nie sú len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy, aj keď je samozrejmosťou, že deti sa s nimi dokážu zabaviť veľmi dlhý čas. Pomocou odrážadla sa posilňuje svalstvo na rukách aj nohách, rozvíja sa jemná aj hrubá motorika detí, spoznávajú farby a tvary. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Vďaka veselým farbám a hrám na povolanie sa podnecuje a rozvíja aj detská fantázia, deti sa približujú svetu dospelých. Detské odrážadlo je ideálne pre najmenšie deti pred tým, ako začnú používať prvý bicykel, pretože sa môžu už od útleho veku učiť udržať rovnováhu, pohybovať nôžkami.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery83*29,5*31 cm
Rozmery balenia80*60*53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,130 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.