Odrážadlo lietadlo My First Mickey Plane Kiddieland so zvukom a svetlom od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Lietadlo My First Mickey je moderná hračka pre všetky zvedavé a neposedné deti od 12 do 36 mesiacov, ktoré rady sledujú rozprávky o Mickey Mousovi. Nadčasové červeno-žlté odrážadlo je vyhotovené v tvare lietadla, pričom má v prednej časti veľkú vrtuľu, ktorá sa dokáže otáčať. Lietadlo očarí deti svetelnými aj zvukovými efektmi, ktoré sa potešia aj realistickým zvukom vzlietania a pristávania. Volant s tlačidlami je v tvare leteckého kormidla, pričom sa v kokpite nachádza figúrka odvážneho myšiaka Mickeyho, s ktorým dieťa pôjde na dobrodružnú výpravu. Táto skvelá hračka pomôže deťom s rozvojom jemnej motoriky, veselé farby podnecujú ich fantáziu a predstavivosť.

Lietadlo má kvalitné plastové kolieska, bezpečné a veľmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo. Volantom sa predné kolieska odrážadla dokážu nasmerovať do strán a dieťa mení smer jazdy. Detské odrážadlo je tou správnou voľbou pre všetky odvážne deti, ktoré túžia objavovať a poznávať svet okolo nich. Na boku lietadla je animovaný obrázok Mickeyho a chýbať nesmie ani obrázok veselého Káčera Donalda. Súčasťou balenia sú aj testovacie batérie 3xAA. Stabilná a odolná plastová konštrukcia s opierkou chrbátika vydrží deťom dlhé roky a pomôže im všestranne sa rozvíjať.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • kvalitné a bezpečné odrážadlo s pohyblivou vrtuľou
  • robustná konštrukcia
  • červeno-žlté farebné vyhotovenie s figúrkou Mickeyho Mousa
  • elektronické funkcie - zvukové a svetelné
  • rozvíja predstavivosť a motorické funkcie
  • od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery51*25*38 cm
Rozmery balenia52*27*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,1 kg
NoteBattery: 3 x AA/LR6 included
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.