Odrážadlo a chodítko Auto Pink Ride-on 2v1 Smoby s úložným priestorom a opierkou ružové

Popis produktu

Detské odrážadlo a chodítko Smoby Auto Ride-on je moderné ružové odrážadlo vhodné najmä pre dievčatá od 10 mesiacov. Odrážadlo je vyhotovené v ružovej farbe, ktorá nadchne každé dievčatko. Vaša dcéra ho najprv využije ako chodítko, s ktorým sa naučí robiť prvé krôčky a keď po čase nadobudne väčšiu istotu a stabilitu, môže si sadnúť na odrážadlo a plnohodnotne sa odrážať.

Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zaoblené a zamatové na dotyk a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Bezpečnosť zaručuje ergonomicky tvarované sedadlo s vysokou opierkou. Doplnkom odrážadla je vyklápací úložný box, umiestnený pod sedadlom, do ktorého si deti uložia svoje hračky. Volant na odrážadle sa dá otáčať do strán o 30 stupňovDetské odrážadlo je veľmi stabilné a dieťa si tak užije veľa zábavy a dobrodružstiev. Celkové rozmery detského odrážadla s chodítkom sú 54*27*40 cm pričom jeho celková výška je 40 cm a výška sedacej plochy je 21 cm. Odrážadlo a chodítko 2v1 má celkovú hmotnosť 1,9 kg.

Prostredníctvom odrážadla sa dieťa učí udržiavať rovnováhu, posilňuje svalstvo na nohách, hrá sa aktívnym spôsobom. Odrážadlo je skvelou pomôckou pri pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Dieťa sa cíti ako pri jazde na ozajstnom aute. Vysoká opierka odrážadla poslúži ako opora pri chodení, ale zaručuje aj vyššiu bezpečnosť pri jazde na autíčku. Široké sedadlo na autíčku prispieva k správnemu vývinu bedrových kĺbov u detí.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje kvalitné plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality a originálneho dizajnu.

Vlastnosti

  • rastie spolu s vaším dieťaťom
  • kvalitné a odolné vyhotovenie
  • priestranný úložný box
  • vysoká opierka na chrbátik
  • ergonomické a pohodlné sedadlo
  • vhodné pre deti od 10 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia27*25*56 cm
Celková dĺžka54 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,5 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.