Motorový čln s vodným delom Fireboat AquaPlay s 2 metrovým dostrelom a kapitánom krokodílom Nils (kompatibilné s Duplom)

Popis produktu

Motorový čln s vodným delom Fireboat AquaPlay je vynikajúci doplnok k vodným dráham AquaPlay, ale deti sa s ňou môžu hrať aj samostatne. Detská loďka s vodným delom má originálnu vlastnosť, vďaka ktorej ju obľúbia chlapci aj dievčatá už od 3 rokov. Loďka disponuje vodným delom, ktoré má dostrel až 2 metre. Do loďky jednoducho naberiete vodu a vodná bitka sa môže začať. Striekajúca loďka dokonale zapadne do každej vodnej dráhy, ale poslúži aj ako osviežujúca hra počas horúceho dňa. Súčasťou loďky je aj figúrka kapitána - zeleného krokodíla Nilsa, s ktorým zažijú deti veľa radostných chvíľ.

Loďka AquaPlay má rozmery 15*8*5 cm a je kompatibilná so všetkými vodnými dráhami AquaPlay a takisto aj s LEGO Duplo. Vďaka doplnkom k vodným dráham si deti rozširujú svoje poznatky o fyzikálnych vlastnostiach vody, zlepšujú si jemnú motoriku, učia sa naplno využívať svoju predstavivosť a fantáziu. AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu.  AquaPlay je o originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery15*8*5 cm
Celková výška5 cm
Celková dĺžka15 cm
Hmotnosť100 g
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.