Penové puzzle Mapa Európy Lee 54 dielov

Popis produktu

Lee penové puzzle mapa Európy je veľmi zaujímavá hračka vhodná pre deti od 3 rokov. Detské puzzle má 54 dielikov, vo veselých farbách. Puzzle pre deti sa dá poskladať do krásnej mapy Európy so skratkami krajín a s obrázkami obyvateľov Európy. Puzzle spolu vytvárajú mäkkú podložku na hranie pre najmenšie deti, s hrúbkou 1,2 cm. S rozmermi 60*90*1,2 cm tvorí poskladané puzzle krásny koberček.

Je to pekný doplnok do detskej izby pre všetky najmenšie detičky, aby sa nemuseli hrať na tvrdej zemi, ale na mäkkej podložke. Deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary, spoznávať svoj kontinent. Detské penové puzzle sa ľahko čistí aj uskladňuje, je hebké k pokožke detí, je ohybné a trvanlivé. Prichádzajú v praktickej taške na zips, takže nebudú robiť neporiadok v detskej izbe. Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska.

Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú. Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o nových veciach, o európskych krajinách a jej obyvateľoch, tiež sa posilňuje logické a priestorové myslenieLee je výrobca hračiek pre najmenších, ktoré ponúkajú kvalitu za rozumnú cenu. Hračky sú vyrobené z kvalitných, zdravotne neškodných materiálov. Penová skladačka je teda vynikajúcim darčekom pre všetky zvedavé deti, ktoré majú rady mäkké pestrofarebné hračky poskytujúce veľa možností na zábavu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery60*90*1,2 cm
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.