Penové puzzle Animals Pop Out Zvieratká Lee 10 dielov

Popis produktu

Lee penové puzzle Animals Pop Out Zvieratká 10 kusov a k tomu vyberateľné penové zvieratká. Tieto krásne puzzle sú mäkké, bezpečné, veľké 30*30 cm a hrubé 1,2 cm, takže sa nemajú ako stratiť. Po poskladaní sa na nich dieťa môže hrávať alebo ich použiť ako sedák, keď sa hrá na zemi. Po zložení sa uložia do priesvitnej tašky so zipsom, takže sa ľahko skladujú.

Sú odolné voči vode a ľahko sa čistia. Dieťa sa s nimi môže hrať aj vo vani pri kúpaní, mokré puzzle držia na dlaždiciach. Dieťa si precvičuje vnímavosť a logické myslenie, vhodné pre deti od 3 rokovDeti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary, ako do seba kúsky skladačky zapadajú. Detské penové puzzle sa ľahko čistí aj uskladňuje, je hebké k pokožke detí, je ohybné a trvanlivé. Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska.

Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú. Lee je výrobca hračiek pre najmenších, ktoré ponúkajú kvalitu za rozumnú cenu. Hračky sú vyrobené z kvalitných, zdravotne neškodných materiálov. Penová skladačka je teda vynikajúcim darčekom pre všetky zvedavé deti, ktoré majú rady mäkké pestrofarebné hračky poskytujúce veľa možností na zábavu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery30*30*1,2 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.