Kuchynka Cheftronic Tefal Smoby elektronická so zvukmi a 21 doplnkami

Popis produktu

Detská elektronická kuchynka Tefal Cheftronic Smoby je prevedená v krásnej a trendovej kombinácii červenej, bielej a šedej farby. Je to farebná kombinácia, ktorá momentálne dominuje aj vo svete kuchýň pre dospelých. Optimálny pomer dĺžky, výšky a šírky napriek dynamickej kombinácií farieb dodáva detskej kuchynke vyváženosť a pokojnú atmosféru. Je to nová verzia kuchynky, ktorá bola u detí dlhé roky na zozname najobľúbenejších produktov. Kuchynka so svetlom a zvukom je elektronická na 3 x AA/LR6 batérie, so všetkým čo potrebuje dieťa k šéfovaniu vo svoje prvej kuchynke. Kuchynka pre deti  vydáva rôzne druhy zvukov a efektov. Značka Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou materiálov európskych štandardov.

Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby. Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Je dostatočne veľká a vhodná na hru pre jedno i viac detí.  Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých. Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov dieťaťa. Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť a vďaka množstvu doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Plastové materiály kuchynky a doplnkov sú príjemné a zamatové na dotyk. Detská kuchynka Smoby obsahuje množstvo doplnkov a detailov. Kuchynka má veľa úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené.

Detská kuchynka obsahuje snímateľný drez na umývanie riadu. Pod drezom je polička na ukladanie riadu a potravín. Kuchynka pre deti je vybavená aj elektrickým sporákom s dvojplatničkou vydávajúcou zvuky ako pri smažení a varení. Pracovná doska je s odkvapkávačom na riad. Sporák ma digitálne hodiny a rúra ukazuje teplotu počas pečenia a svieti.  Nad sporákom je moderný digestor s háčikmi na visiaci príbor. Kuchynka pre deti má zabudovaný kávovar s reálnym zvukom kávovaru a rúru na pečenie s vlastným grilom. Cez priesvitné dvierka rúry sa dá sledovať ako sa pečie jedlo položené na mriežke. Po zapnutí rúry sa rozsvieti svetlo, a po upečení sa za zvuku vypne svetlo a jedlo je hotové na prestieranie. Kuchynka pre deti Smoby má spolu 21 doplnkov. Patria k nim riady, príbor, hrnce a rôzne potraviny. Výška pracovnej dosky detskej kuchynky je 31 cm. Rozmery kuchynky sú 47*29*62 cm.

Vlastnosti

  • elektronická kuchynka pre deti
  • vhodná od 3 rokov
  • s 21 doplnkami na varenie a pečenie
  • funguje na 3 x AA/LR6 batérie
  • veľa úložného priestoru
  • s kávovarom, digitálnymi hodinami, elektrickým sporákom
  • rúra po zapnutí svieti, sporák vydáva zvuky
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*29*62 cm
Celková výška62 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.