Kuchynka elektronická Bon Appetit Smoby červená zvuková s chladničkou kávovarom a 23 doplnkov

Popis produktu

Elektronická kuchynka Bon Appetit od francúzskeho výrobcu Smoby je moderná kuchynka, vhodná pre všetky deti už od 3 rokov. Nadčasový francúzsky dizajn a krásne červené vyhotovenie sa zapáči všetkým kuchárom, ktorí sa zahrajú s bohatou sadou 23 doplnkov. Tešiť sa môžu na kuchynské hodiny a originálne zvuky pri varení, vďaka ktorým je hra s kuchynkou ešte realistickejšia. Je vyhotovená z kvalitných a odolných plastov, ktoré sú jemné na dotyk. Deti sa s ňou vydržia hrať dlhé roky.

Chlapci aj dievčatá sa zabavia aj s rúrou na pečenie, chladničkou, sporákom s varnou doskou a kávovarom s náhradnými kapsulami. Bohaté príslušenstvo obsahuje až 23 doplnkov. Vo výbave sa nachádza aj hrniec, panvicu, lyžičky, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, šálky, krabica s cestovinami, mliekom, napichovacia vidlička, nôž na krájanie a praktická naberačka. Všetky detaily kuchynky sú starostlivo prispôsobené detským rúčkam, ktoré si tak pestujú hmatovú citlivosť, koordináciu pohybov a jemné motorické schopnosti. Pri hre si rozvíjajú komunikačné schopnosti, a hrou napodobňujú dospelých. Zároveň si zlepšujú koncentráciu a bystrý úsudok, naučia sa, na čo slúžia jednotlivé kuchynské náčinie a doplnky.

Kuchynka stojí na stabilných nohách a jej základné rozmery sú 53*34*97 cm s výškou pracovnej dosky 49 cm, vďaka čomu si každý rodič bude vedieť určiť, či je pracovná doska dostatočne vysoká pre jeho dieťa. Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá.

Funkcie a vlastnosti

  • zabudovaný elektronický modul
  • zvukový efekt
  • od 3 rokov
  • chladnička
  • rúra na pečenie
  • panvica
  • espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami
  • bohatá výbava 23 doplnkov
  • francúzska kvalita a dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery53*33*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia50*20*66 cm
Celková dĺžka53 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,0 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.