Kozmetický stolík Disney Princess 2in1 Hairdresser Smoby a stolička s 10 skrášľovacími doplnkami 94 cm výška

Popis produktu

Kozmetický stolík a stolička Disney Princess od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje vynikajúci darček pre všetky dievčatká už od 3 rokov. Nádherný ružový stolík so zrkadlom a stoličkou nadchne vašich najmenších animovaným motívom Disney Princezné. Rozprávkový kozmetický stolík je vyzdobený obrázkami princezien, originálny dizajn a jemne vypracované detaily očaria dieťa na prvý pohľad. Pri hre na kozmetičky deti využijú 10 doplnkov, medzi ktorými nájdu prstienky, hrebeň a hrebienok, náhrdelník, náramok, čelenku a 2 fľaštičky určené na parfum.

Všetky plastové diely na kozmetickom stolíku sú vyrobené so zaoblenými hranami s ohľadom na bezpečnosť vášho dieťaťa. Súčasťou stolíka je aj nastaviteľné zrkadlo s rozprávkovým emblémom, ktoré je vyrobené z kvalitného materiálu, bezpečného pre dieťa. Všetky kozmetické pomôcky sa dajú odložiť do praktických zásuviek pod zrkadlom. Dievčatká si budú môcť dosýta obzerať svoj odraz, starať sa o svoje vlásky a s kamarátkami sa zahrajú hru na povolanie kozmetičky, približujú sa svetu dospelých. Rozvíjajú si svoju jemnú motoriku, šikovnosť a cibria si cit pre estetiku, komunikačné schopnosti.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery49*36*94 cm
Celková výška94 cm
Rozmery balenia49*20*64 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Nosnosťmax. 50 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.