Kozmetický kufrík My Beauty Vanity 3in1 Smoby kaderníctvo a kozmetika s nechtovým štúdiom s 13 doplnkami

Popis produktu

Kozmetický kufrík My Beauty Vanity 3v1 od francúzskeho Smoby je špičková hračka pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na kaderníčky, vizážistky a manikérky. Kozmetický kufrík v jemnom modro-ružovom vyhotovení s nápisom My Beauty Vanity v sebe skrýva sadu 13 kozmetických doplnkov. Deti si ich kedykoľvek môžu odniesť v kufríku s praktickým držadlom. Po otvorení kufríka má dieťa k dispozícii hraciu plochu s 2 vyklápacími bočnými priehradkami, na ktoré si pripraví potrebné kozmetické doplnky. Kozmetický kufrík so vzorom kvetiniek zabaví dievčatá na dlhé roky, disponuje dostatočným úložným priestorom.

Pri hre na kaderníčky, manikérky a vizážistky sa deti spoľahnú na praktické zrkadlo, v ktorom budú kontrolovať svoj vzhľad po každom skrášlení. Je vyrobené z kvalitného materiálu, bezpečného pre najmenšie deti. Sada replík detskej kozmetiky obsahuje 2 laky na nechty, 2 rúže, paletu očných tieňov, špirálu, štetec, hrebeň, ozdobnú čelenku, prsteň a kozmetické fľaštičky. Kufrík disponuje tajnou otváracou priehradkou a vďaka dvom praktickým uzáverom budú mať deti istotu, že im doplnky z kufríka počas prenášania nevypadnú.

Kozmetický kufrík má celkové rozmery 36*29*29 cm, je kompaktný a ľahký. Je vyrobený z prvotriednych plastových materiálov, ktoré sú odolné a zároveň jemné na dotyk. Deti sa zahrajú hry na rôzne povolania, objavujú svet dospelých. Učia sa, na čo slúžia jednotlivé kozmetické doplnky a ako sa správne používajú. Kozmetický kufrík využijú aj viaceré deti, kamaráti a súrodenci, vyskúšajú si rolu kaderníkov a zákazníkov. Rozvíjajú si komunikačné a jazykové schopnosti, rýchlejšie sa socializujú a získavajú pocit zodpovednosti. Manipuláciou s doplnkami si zlepšujú jemnú motoriku, sústredenie a logické myslenie. 

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca prvotriednych plastových hračiek pre deti každého veku. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery36*29*29 cm
Celková výška29 cm
Rozmery balenia30*8*45 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.